Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 671
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Rekrutacja ruszyła

Poniedziałek, 13 września 2021, 9:52
Autor: red
Świdnica: Rekrutacja ruszyła
Fot. organizatorzy
Trwa rekrutacja do konkursu „Zalogowani”.

Do 15 września świdniccy ósmoklasiści mogą zgłaszać swój udział w szóstej edycji konkursu „Zalogowani”. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Do wygrania, jak co roku, są nagrody pieniężne i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Aby dokonać zgłoszenia, należy:

wypełnić oraz wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: https://forms.gle/TuRxCAzHJmutURjz7
wydrukować wypełniony formularz, podpisać go i dać do podpisu rodzicowi/opiekunowi prawnemu
przekazać wydrukowany i podpisany formularz nauczycielowi koordynującemu konkurs w szkole do 14 września br.
dopilnować, by nauczyciel dostarczył wypełniony formularz do pokoju 201 Urzędu Miejskiego w Świdnicy do 15 września br.
Do „Zalogowanych” zakwalifikuje się maksymalnie 220 osób (po 20 z każdej szkoły), które jako pierwsze prawidłowo zrealizują wszystkie powyższe punkty. Uczestnicy, którzy zostaną zakwalifikowani do konkursu, zostaną o tym poinformowani 16 września br.

W piątek, 17 września o godz. 10:00 odbędzie się inauguracja programu „Zostańcie z nami – Miasto i Powiat Świdnica”, w ramach którego realizowany jest konkurs „Zalogowani”. Wszyscy uczestnicy konkursu wraz z nauczycielami-koordynatorami zostaną zaproszeni do auli widowiskowej przy I LO w Świdnicy. Gościem specjalnym spotkania będą członkowie United Nations Association Poland (UNAP) - Stowarzyszenia Narodów Zjednoczonych w Polsce.

Głównym celem programu „Zostańcie z nami – Miasto i Powiat Świdnica” jest z jednej strony dostarczanie wiedzy i praktycznych umiejętności, które ułatwią młodym ludziom realizację planów edukacyjnych i zawodowych oraz funkcjonowanie w warunkach gospodarki rynkowej, a z drugiej – zapewnianie lokalnym przedsiębiorcom i potencjalnym inwestorom kadry wykształconej zgodnie z ich potrzebami i oczekiwaniami. Organizatorem programu jest Gmina Miasto Świdnica we współpracy ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich, Powiatowym Urzędem Pracy w Świdnicy oraz Starostwem Powiatowym w Świdnicy. Partnerami programu są lokalni przedsiębiorcy.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdą Państwo na stronach: www.zostancieznami.pl, www.facebook.com/zostancieznami oraz pod numerem telefonu: 74 856 29 77.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group