Czytających: 2067

klasa A: Remis w meczu na szczycie klasy A

Niedziela, 20 maja 2012, 22:50
Aktualizacja: 22:51
Karolina Jaworzyna Śląska zremisowała 2:2 z Górnikiem II Wałbrzych. Gospodarze dwukrotnie prowadzili w tym spotkaniu, wałbrzyszanie zdołali jednak wyrównać. Sytuacja w tabeli się zatem nie zmienia, a walka o awans do klasy okręgowej toczyć się będzie z pewnością do ostatniej kolejki.

Karolinę na prowadzenie wyprowadził Czykieta pokonując Jarosińskiego już w 9. minucie pojedynku. Po raz pierwszy przeciwnicy odpowiedzieli w 44. minucie, kiedy to do jaworzyńskiej bramki futbolówkę skierował Chajewski. Po zmianie stron obie ekipy zanotowały po jednym trafieniu. Na 2:1 dla miejscowych strzelił Karpacz (46’), wyrównał Chajewski w 70. minucie starcia, strzelając swoją drugą bramkę w tym meczu.

Karolina Jaworzyna Śląska – Górnik II Wałbrzych 2:2 (1:1)

Karolina: Burdzy, Czykieta, Krzeczowski, Borowy, M. Krawczyk, Myśliński, Tymcik, Ptak, T. Krawczyk, Karpacz (66'Charytanowicz), Ignatowicz

Górnik II: Jarosiński, B. Polak (70' Wroczyński), Przerywacz, Kaszuba, Matysek (54' Rosicki), P. Polak, Chajewski, Piątek (81' Antoniak), Sobczyk, Moszyk, Bębeniec (89' Grzesiak)