Czytających: 1652

Świdnica: Remisowo z rezerwami Miedzi

Sobota, 19 lipca 2014, 20:27
Aktualizacja: Wtorek, 22 lipca 2014, 23:12
Remisem zakończył się drugi mecz sparingowy Polonii Świdnica w okresie przygotowawczym przed nowym sezonem 2014/2015. W starciu biało–zielonych z rezerwami I–ligowej Miedzi Legnica padły cztery bramki, po dwie dla każdej ze stron.

Do przerwy goście prowadzili na stadionie świdnickiego OSiR-u 1:0 po skutecznie wykonanym rzucie wolnym w 25. minucie pojedynku. Po strzale jednego z rywali, piłka skozłowała i sprawiła spore problemy stojącemu w naszej bramce Bartłomiejowi Kotowi, który sparował ją na poprzeczkę, ale ta ostatecznie zatrzepotała w sieci. Po zmianie stron wyrównał skutecznym lobem z kilkunastu metrów Mateusz Kopernicki, lecz przeciwnicy szybko odpowiedzieli ponownie wychodząc na prowadzenie. Wyrównaliśmy w doliczonym czasie gry. Wojciech Szuba zacentrował futbolówkę w pole karne, a tam samobójczym trafieniem popisał się jeden z graczy Miedzi II Legnica.

Polonia Świdnica - Miedź II Legnica 2:2 (0:1)

Polonia: B. Kot, Truszczyński, Salamon, Sudoł, Skrypak, Luber, G. Borowy, Kukla, Morawski, Jaros, Sobczyk oraz Stitou, Chrapek, Sz. Borowy, Sowa, Szuba, Ł. Kot, Skowroński, Tobiasz, Klimczak, Kopernicki