Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 816
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Remont oznacza ograniczenia

Czwartek, 26 stycznia 2023, 9:51
Autor: red
Świdnica: Remont oznacza ograniczenia
Fot. UM Świdnica
Ograniczenia w parkowaniu na remontowanym podwórku.

26 stycznia rozpocznie się kolejny etap robót budowlanych na terenie podwórka w obrębie ulic Grodzkiej oraz Kotlarskiej w Świdnicy. W pierwszej kolejności nastąpią dostawy materiałów budowlanych oraz rozpoczną się prace ziemne, w związku z tym na ww. obszarze wystąpią utrudnienia w dojeździe do garaży i posesji lub czasowy brak takiego dojazdu. Od poniedziałku, 30 stycznia nastąpi brak możliwości parkowania.

W pierwszym etapie z parkowania wyłączony zostanie obszar zaznaczony na mapie na czerwono, czyli wjazd od ulicy Kotlarskiej oraz podwórko na wysokości ulicy Grodzkiej 7,9,11. Teren zaznaczony na żółto będzie dostępny dla mieszkańców i właścicieli, jednak dojazd do niego będzie przechodził przez teren budowy, w związku z czym prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie jazdy. Informacji w zakresie wyłączeń z ruchu, w zależności od zaawansowania robót budowlanych, udziela Wydział Przetargów i Inwestycji Miejskich - Sławomir Bielski, tel. 74/ 856 28 66, e-mail: s.bielski@um.swidnica.pl.

Dziękujemy za Państwa cierpliwość i wyrozumiałość. Przypomnimy, że realizacja prac związanych z rewitalizacją podwórek przy ulicach Grodzkiej i Franciszkańskiej zaplanowana została do końca października 2023 roku. Zarówno wykonawca, jak i pracownicy Wydziału Przetargów i Inwestycji Miejskich dokładają wszelkich starań, aby prace te przebiegały możliwie szybko i sprawnie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group