Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 1167
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Remont zabudowy regulacyjnej rzeki Strzegomki

Środa, 7 marca 2012, 14:15
Aktualizacja: 14:16
Autor: red
Strzegom: Remont zabudowy regulacyjnej rzeki Strzegomki
Fot. użyczone
Pan Bogdan Konarski, Kierownik Nadzoru Wodnego w Legnicy dotrzymał słowa. Zgodnie z tym , co powiedział w dn. 24 listopada 2011 r. na spotkaniu z Burmistrzem Strzegomia Zbigniewem Suchytą w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłosił przetarg na zadanie "Remont zabudowy regulacyjnej rzeki Strzegomki w km 51+733 – 53+640 w miejscowości Strzegom".

Wygrał go Zakład Budownictwa i Melioracji Wodnych "OSTROGA" -Lidia Bachor, Bartłomiej Ciechanowski z Milicza, oferując najniższą cenę w wysokości 596.065,08 zł. Prace już się rozpoczęły, a ich zakończenie powinno nastąpić do 31 października br. Koryto rzeki zmienia swój wygląd z godziny na godzinę. Mieszkańcy mieszkający w pobliżu Strzegomki podpatrują pracę koparki z napędem na cztery koła i zgrabną 1-metrową łyżką o 10 m zasięgu, która pokonując pochyłości terenu spaceruje po korycie wybierając materiał naniesiony przez wodę. Niezły widok!
Zakres wykonywanych robót w ramach zadania obejmuje: -Roboty przygotowawcze: wykaszanie porostów, wycinka i karczowanie krzaków, ścinanie i karczowanie drzew, rozbiórka konstrukcji betonowych; - Roboty ziemne: wykopy mechaniczne z transportem do 11 km , nasypy mechaniczne; - Roboty budowlano-montażowe: reprofilacja spoin konstrukcji betonowo - kamiennych, narzut kamienny, podbudowa murów fundamentem z betonu; - Zagospodarowanie terenu oraz roboty porządkowe.

Przedmiot zamówienia objęty jest gwarancją na okres nie krótszy niż 36 miesięcy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group