Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 931
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Remonty na stadionie sportowym

Piątek, 19 stycznia 2018, 7:43
Autor: red
Żarów: Remonty na stadionie sportowym
Fot. UM Żarów
Zakończył się remont ogrodzenia boiska sportowego w Żarowie. W ramach prac, które zostały tutaj zrealizowane, wymieniono uszkodzone panele ogrodzenia, słupki i naprawiono bramę wejściową. Zadanie to pochłonęło 3.311,16 złotych i zostało sfinansowane ze środków własnych budżetu gminy Żarów.

Nie były to jedyne prace, które jeszcze w grudniu 2017 roku, zostały tutaj przeprowadzone. Przez niesprzyjające warunki atmosferyczne, głównie silne wiatry, które wystąpiły w okresie jesienno-zimowym, uszkodzeniu uległa także rzutnia młotem, która zlokalizowana jest na żarowskim stadionie sportowym. Rzutnia została już naprawiona, a jej remont kosztował 8.610,00 złotych.
- Prace przy remoncie rzutni polegały w głównej mierze na wymianie uszkodzonych elementów (były to 3 słupy o wysokości ok. 8m), wylaniu fundamentów pod odciągi, montażu rur odciągowych do słupów, ramion z bloczkami na słupach i montażu wyciągarek ręcznych do podnoszenia oraz opuszczania siatki na słupach. Zostały one także pomalowane farbą antykorozyjną do metalu - wyjaśnia Piotr Neczaj z Referatu Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group