Czytających: 1923

Puchar Polski: „Rezerwy” Lechii górą w starciu z AKS–em

Niedziela, 11 marca 2012, 18:24
Aktualizacja: 18:26
Lechia II Dzierżoniów o której sile stanowili głównie zawodnicy pierwszej drużyny pokonała 5:3 AKS Strzegom w meczu 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, którzy już w 1. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Kuriaty. Kolejne trzy gole padły jednak łupem strzegomian, a na listę strzelców wpisywali się: Wróbel (8’), Konarski (18’) oraz Buryło (52’). Od tego momentu na murawie dominowali już jednak gospodarze, Kuriata zdobył w 53. minucie kontaktowego gola, wyrównanie miejscowym dał Kret, a dwie zwycięskie bramki były udziałem Maciejewskiego.

Lechia II Dzierżoniów – AKS Strzegom 5:3 (1:2)

Lechia: Pełka, A. Majewski (85' Więczek), Jach, Górski, Kuska, Barski, M. Kuriata, Kret (85' Gendera), Chołuj, Maciejewski, M. Paszkowski (75' D. Kuriata)

AKS: Kretkowski, Adham, Bęś, Buryło, Konarski, Kozioł, Lenio, Burszta, Arendarczyk, Wróbel, Bobowski