Czytających: 1985

III-liga szczypiorniaka: Rezerwy wiceliderem po pierwszej rundzie rozgrywek

Wtorek, 22 marca 2011, 16:07
Aktualizacja: 17:03
Tylko punkt przywieźli z Obornik Śląskich podopieczni Donaty Lulczyk i Marka Mrugasa. Występujące w III–lidze szczypiorniaka rezerwy ŚKPR–u zremisowały po 23 z miejscowym Borem, czerwoną latarnią rozgrywek.

Już od pierwszych minut gospodarze pokazali, że tego meczu nie zamierzają oddać bez walki. Po kilku minutach prowadzili 5:1, wtedy do głosu zaczęli dochodzić wybudzeni z letargu świdniczanie. Ostatecznie nasi zawodnicy wygrywali do przerwy 11:10. Po zmianie stron goście utrzymywali przez większą czasu minimalną przewagę, w końcówce rywale zdołali jednak wyrównać, mecz zakończył się wynikiem 23:23.

Bór Oborniki Śląskie – ŚKPR II Świdnica 23:23 (10:11)

ŚKPR II: Gątko, Bajkiewicz, Wnęk – Węcek (9), Rezpecki (6), Kuriata (3), Kędzierski (2), Chaber (2), Rymsza (1), Pałkiewicz, Chodyra, Skucha, Ratajczak

1. UKSPR 2 – 7 – 12 – 214:172
2. ŚKPR II – 7 – 11 – 194:171
3. Chrobry II – 5 – 8 – 155:116
4. Żagiew II – 7 – 6 – 208:232
5. Dziewiątka – 7 – 6 – 194:225
6. MKS MOS – 6 – 4 – 194:186