Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 608
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Robił zapasy na święta

Wiadomości: Jaworzyna Śląska
Niedziela, 24 marca 2013, 12:12
Aktualizacja: 0:53
Autor: red.
Fot. KPP Świdnica
Do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 43–letniemu mężczyźnie, za kradzieże artykułów spożywczych i chemii w sklepach Biedronka na terenie Bielawy, Dzierżoniowa i Jaworzyny Śląskiej.

Policjanci z Posterunku Policji w Jaworzynie Śląskiej zostali powiadomieni, przez ochronę sklepu Biedronka o zatrzymaniu sprawcy kradzieży sklepowej. 43-letni mężczyzna mieszkaniec woj. mazowieckiego został zatrzymany przez pracownika ochrony. Gdy policjanci przyjechali na miejsce zdarzenia mężczyzna był zdziwiony faktem zatrzymania i nie przyznawał się do żadnej kradzieży, twierdząc, że został bezprawnie zatrzymany.

Policjanci dokonali sprawdzenia monitoringu, jak się okazało zatrzymany robiąc zakupy chował je pod kurtkę, na widok podchodzącego do niego ochroniarza zaczął uciekać. W trakcie trwania interwencji do sklepu przyjechał kierownik ochrony, który rozpoznał zatrzymanego mężczyznę jako sprawcę kradzieży na terenie Bielawy i Dzierżoniowa.
Funkcjonariusze prowadząc czynności na parkingu sklepowym ujawnili otwarty samochód należący do zatrzymanego, znajdowały się w nim duże ilości art. spożywczych i chemii pochodzących z kradzieży.

W trakcie przeszukania pojazdu policjanci odnaleźli także wykaz sklepów Biedronka znajdujących się na terenie woj. dolnośląskiego, dokumenty zatrzymanego oraz telefon komórkowy.

Zabezpieczony w samochodzie towar został wyceniony na ok. 6 tysięcy złotych. Zatrzymany mężczyzna został osadzony do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Za czyn, którego się dopuścił może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group