Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1121
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Robocze spotkanie

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021, 7:53
Autor: red
Świdnica: Robocze spotkanie
Fot. Straż Miejska Świdnica
Od pewnego czasu, w związku ze zgłoszeniem mieszkańca Świdnicy, funkcjonariusze Straży Miejskiej w Świdnicy prowadzą czynności wyjaśniające w związku z poważnym zanieczyszczeniem brzegów rzeki Bystrzyca na wysokości ulicy Śląskiej w kierunku Bystrzycy Dolnej.

Dodatkowo teren ten jest regularnie kontrolowany przez patrole interwencyjne w celu ewentualnego schwytania sprawców tych zanieczyszczeń. W dniu 8 kwietnia w czasie takiej kontroli strażnicy dostrzegli nad rzeką podejrzane osoby …

Mężczyźni nie tylko nie uciekali na widok patrolu, a wręcz wyraźnie się ucieszyli. Okazało się, że osoby te nie wyrzucały śmieci nad rzeką lecz je sprzątały. Do tej pory strażnicy jedynie w mediach lokalnych słyszeli o Panu Waldemarze Woźniakiu, w końcu doszło do spotkania. Pan Waldemar, nasz lokalny ekolog, jak tylko usłyszał o poważnym problemie nad Bystrzycą wraz ze swym przyjacielem ruszył do akcji. Choć pracy jest tam bardzo dużo, z każdym dniem śmieci ubywa. Mamy nadzieję, że dzięki takim ludziom nasze otoczenie zostanie uwolnione od góry śmieci, a strażnicy skutecznie zajmą się karaniem osób, które niszczą i zaśmiecają nasze środowisko.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group