Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 676
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Buków: Robota wandali

Wtorek, 10 sierpnia 2021, 9:58
Aktualizacja: 14:59
Autor: red
Buków: Robota wandali
Fot. UM Żarów
Na terenie boiska sportowego w Bukowie wandale zniszczyli stół z ławkami, które zakupione zostały ze środków budżetu gminy Żarów w ramach funduszu soleckiego.

To mieszkańcy wspólną decyzją przeznaczyli środki finansowe z funduszu sołeckiego na zakup stołów i ławek. Teraz zadają sobie pytanie, komu to przeszkadzało?

Wandale połamali stół z ławkami na boisku sportowym, ale jak przyznają sami mieszkańcy, to nie pierwszy taki incydent na terenie wsi. Nieznani sprawcy niszczą ławki, stoły, lampy, przystanki autobusowe czy urządzenia na placach zabaw. Wszystkie zagospodarowane miejsca mają służyć lokalnej społeczności, jednak często są niszczone i dewastowane.

Sprawcy zniszczeń powinni ponieść konsekwencje i odpowiedzieć za dokonane zniszczenia. Tylko, czy wiadomo, kto dokonał dewastacji? Jeśli wiadomo, to chyba warto wskazać wandali. Inaczej będą czuć się bezkarni i niczego się nie nauczą! Za powstałe szkody powinni bezwzględnie zapłacić sami sprawcy bądź ich rodzice.

Pamiętajmy, że nawet najlepsze i najbardziej trafne inwestycje nie będą miały sensu skoro nie będziemy potrafili uszanować miejsca, w którym mieszkamy i żyjemy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group