Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1004
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Roboty odebrane

Sobota, 27 maja 2023, 13:33
Autor: red
Świebodzice: Roboty odebrane
Fot. UM Świebodzice
Na ulicach Fieldorfa i Andersa w Świebodzicach odbył się 26 maja odbiór końcowy robót wykonanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Uzbrojenie terenów pod budownictwo mieszkaniowe w Świebodzicach – budowa komunikacji i infrastruktury dla planowanej budowy zespołu 20 domków jednorodzinnych w rejonie ul. Dąbrówki w Świebodzicach ul. Fieldorfa i Andersa – nawierzchnia”.

W odbiorze uczestniczyli: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, Wykonawca Janusz Wróbel, Kierownik Budowy Piotr Rajca, Inspektor Nadzoru Budowlanego Radosław Staszczyk, Kierownik Wydziału Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej Urzędu Miejskiego w Świebodzicach Magdalena Osiewacz-Drab wraz z pracownikami wydziału.

Jest to kolejna inwestycja drogowa, która była długo wyczekiwana przez mieszkańców tej części miasta. Na ulicach o łącznej długości blisko pół kilometra wykonana została nawierzchnia z kostki betonowej w obrębie jezdni, jak i chodników, regulacja wpustów oraz regulacja lamp. Prace trwały blisko siedem miesięcy i zostały ukończone przed czasem.

Mieszkańcy piesi i zmotoryzowani mogą przemieszczać się bezpiecznie i komfortowo, a kolejna część miasta zyskała na estetyce.
Inwestycja realizowana była przez firmę Janusz Wróbel - Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa „VOLT”

Zadanie o łącznej wartości 2 338 431,30 zł finansowane zostało ze środków budżetu Gminy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group