Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 933
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Rock Przeciw AIDS dla uczniów świdnickich szkół

Piątek, 30 listopada 2018, 15:33
Aktualizacja: Sobota, 1 grudnia 2018, 8:35
Autor: red
Świdnica: Rock Przeciw AIDS dla uczniów świdnickich szkół
Fot. organizatorzy
Jak co roku Świdnicki Ośrodek Kultury i Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna organizują wydarzenie związane ze Światowym Dniem Walki z AIDS. Tym razem w koncertach wezmą udział uczniowie świdnickich szkół średnich.

Rock Przeciw AIDS ma w tym roku nietypową formułę. Po pierwsze odbywa się 30 listopada, czyli dzień przed oficjalnym terminem Światowego Dnia Walki z AIDS. Po drugie, ma charakter zamknięty, skierowany do zorganizowanych grup szkolnych, które uczestniczyć będą w koncertach w Klubie Bolko od godziny 8:30 do 12:00. Swój udział zapowiedzieli przedstawiciele II LO, III LO, Zespołu Szkół Budowlano-Elektrycznych, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych, Zespołu Szkół Mechanicznych i Zespołu Szkół nr 1.

Na scenie wystąpią świdnickie zespoły:

Nullizmatyka to projekt Nullo, wałbrzyskiego rapera i producenta, którego wspiera Pork Pores Porkinson i utalentowani muzycy ze Świdnicy (B. Bednarz (bas), M. Chochołek (perkusja), Slime (gramofony) i P. Sierakowski (gitara). Doświadczeni w wielu stylach, na scenie uwalniają rap przesiąknięty rockiem, funkiem, reggae!

Plethora powstała w 2013 roku i od tamtej pory jest jednym z najczęściej koncertujących świdnickich zespołów. Powołaniu grupy przyświecało stworzenie nowej jakości w muzyce rockowo-metalowej – połączenia energii, kunsztu muzycznego i melodyjności.

Przed i między koncertami zaprezentowane zostaną informacje na temat HIV i AIDS i przeprowadzona zostanie ankieta dotycząca zagadnień związanych z tematyką zdrowotną. Uczestnicy będą mieli szansę wygrać zaproszenia na nadchodzące koncerty organizowane przez ŚOK, m.in. Dr Misio, Sariusa i Pablopavo.

Wydarzenie jest finansowane przez Wydział Polityki Społecznej i Spraw Socjalnych UM Świdnica. Relacja wideo i fotograficzna pojawi się 1 grudnia!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group