Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Rock z miłością do motocykli, psów i alkoholu w tle

Niedziela, 20 marca 2011, 13:23
Aktualizacja: 19:32
Autor: MiM
Świdnica: Rock z miłością do motocykli, psów i alkoholu w tle
Fot. Michał Moskal
Prawdziwa gratka dla miłośników mocnego rockowego brzmienia: wczoraj w świdnickim pubie Izi Rajder zagrał Andrzej Nowak z grupą Złe Psy.

Na rozgrzewkę wystąpiła świdnicka grupa The Floorators, którą niemrawymi oklaskami powitała dosłownie garstka widzów. Szkoda, bo chłopaki zagrali naprawdę świetnie. Wystarczy dodać, że na poprzednim koncercie w Izi Rajderze, The Floorators zdołali po brzegi zapełnić publicznością obie sale pubu. Tym razem jednak cena biletów zadziałała na niekorzyść zespołu.

Ledwo przebrzmiały ostatnie dźwięki świdnickiej formacji, a już niebawem nową salę Izi Rajdera wypełniło ciepłe brzmienie staroszkolnego mocnego rocka, z miłością do motocykli, psów i alkoholu w tle. Na scenę dumnie wkroczyły bowiem Złe Psy, z Anrzejem Nowakiem na czele. Starą szkołę słychać było nie tylko w brzmieniu i aranżacji utworów, ale przede wszystkim w tekstach. Proste, za to bardzo szczere, zdawałoby się, że pisane tak, by nawet osoby nieznające twórczości grupy, mogły śpiewać na koncertach wtórując Nowakowi. I tak też było. Mimo niezbyt licznej widowni, słowa niektórych refrenów wydobywające się z gardeł widzów wypełniały całą salę.

Niestety całemu koncertowi towarzyszyły mniejsze lub większe zaniedbania techniczne. A to brakowało echa w gitarze, a to znowu wzbudzał się któryś z mikrofonów perkusyjnych. Zirytowany Nowak musiał nawet przerwać jeden z utworów domagając się od realizatora usunięcia problemu. Na domiar złego przez cały koncert na środku widowni stały dwie ławki, a na nich statyw do kamery. Przez większość koncertu nie był on używany, za to skutecznie utrudniał publiczności zabawę. O pogowaniu, czy skakaniu nie było mowy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group