Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 970
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Rodzice dzieciom –przedstawienie ,,Jest taki kwiat''

Niedziela, 10 czerwca 2018, 17:22
Autor: red
Strzegom: Rodzice dzieciom –przedstawienie ,,Jest taki kwiat''
Fot. UM Strzegom
Radośnie, kolorowo i bajkowo było w przedszkolu Miś Uszatek w Strzegomiu. Dziecięca radość, zabawa i niespodzianki towarzyszyły naszym przedszkolakom podczas obchodów najmilszego dla nich święta Dnia Dziecka .Świętowaliśmy, aby poczuły się ważne i wyjątkowe.

Rodzice, którzy tworzą w przedszkolu ,,Klub Optymistycznych Rodziców”, już po raz jedenasty zaprosili dzieci do bajkowej krainy. Dzieci z zachwytem obejrzały przedstawienie bajki pt. ,,Jest taki kwiat ", w którym główne role odgrywali ich rodzice. Przygody złej księżniczki Soni która za sprawą miłości Gustawa zmienia się w radosną dobrą i życzliwą władczynię sprawiły, że twarze przedszkolaków pełne były wypieków, radości i uśmiechu. Umiejętności aktorskie rodziców, piękne stroje i scenografia wzbudziły zachwyt wśród dzieci i przybyłych gości.

Aktorzy zostali nagrodzeni niekończącymi się oklaskami. Jak co roku w tym dniu dzieci odwiedził Zbigniew Suchyta, burmistrz Strzegomia oraz Wiesław Witkowski zastępca burmistrza. Goście obdarowali dzieci kolorowymi książeczkami i słodyczami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group