• Poniedziałek, 18 listopada 2019
  • Godz. 8:06
  • Imieniny: Anieli, Romana, Klaudyny, Karoliny
  • Czytających: 818
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Rodzice zbierają kasę dla swoich dzieci

Wiadomości: Świebodzice
Czwartek, 11 lutego 2010, 7:35
Aktualizacja: 7:44
Autor: MEG
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Zorganizować świetny, karnawałowy bal i zbierać na nim fundusze dla szkoły w której uczą się nasze dzieci. To sprawdzona metoda w Zespole Szkół Integracyjnych w Świebodzicach

Taki bal charytatywny odbył się niedawno w pięknie udekorowanej sali Miejskiego Domu Kult. Zorganizowała go Rada Rodziców pod energiczną „batutą” szefowej, Violetty Byry.

- Naszym głównym celem była zbiórka pieniędzy, które zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby uczniów, a także na wyposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne – mówi przewodnicząca Rady Rodziców. – W trakcie imprezy odbyła się licytacja różnych ciekawych przedmiotów ofiarowanych przez rodziców, mieszkańców miasta oraz firmy działające na jego terenie. Licytację przeprowadził w pełni profesjonalnie pan Michał Sokołowski, który również bawił gości swoim śpiewem i muzyką. W trakcie zabawy nie zabrakło wyborów króla i królowej balu, karaoke, a także walczyka czekoladowego. Wszyscy świetnie się bawili do wczesnych godzin porannych.

Rodzice sami przygotowali też pyszności na stoły. Na szczególne podziękowania zasługują rodzice, którzy przygotowali wspaniałe wypieki: p. Monika Albanowska, p. Małgorzata Wach, p. Agata Kramarz, p. Elżbieta Wiśniowska, p. Anna Ochman, p. Grażyna Dziwosz, p. Renata Bazun, p. Danuta Furmanek, p. Mariola Fila.
Zebrano ponad 6 tysięcy złotych. – Największy dochód przyniosła licytacja, bardzo cieszymy się z takiej kwoty – przyznaje Violetta Byra.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group