Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 895
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Rodzinne bieganie

Piątek, 4 czerwca 2010, 15:38
Aktualizacja: 15:41
Autor: MDvR
Świdnica: Rodzinne bieganie
Fot. ŚOSiR
Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji był gospodarzem I Rodzinnego Biegu po Zdrowie połączonego z festynem „Mama, Tata i Ja na sportowo” rozgrywanego w sobotę 29 maja.

Pierwszym etapem turnieju była trzyosobowa Sztafeta Pokoleniowa (dziadek, rodzic, dziecko). Drużyny miały do pokonania w sumie 400 metrów. Na mecie zwyciężyli Witold, Zofia, Weronika Wąsoscy, przed Mariolą, Kacprem, Martą Trzeciak oraz Magdaleną, Marzeną i Rafałem Partyka.

W drugiej konkurencji, Biegu Par mogły wystartować małżeństwa, narzeczeni, rodzeństwo. Utrudnieniem był fakt, że pary w trakcie całego dystansu musiały trzymać się za ręce. Bezkonkurencyjni okazali się Krzysztof Pałkiewicz i Karina Szymkowiak. Za ich plecami linię mety minęli Justyna Bartkowicz i Piotr Leśniak oraz Jerzy Rubis i Jolanta Bałachowska.

Na zakończenie imprezy odbył się główny punkt programu – Bieg po Zdrowie gdzie nie liczyła się kolejność na mecie ale sam udział. Zawodnicy mieli do pokonania dowolny dystans, od 1 do 3 okrążeń. Na mecie czekały na każdego: jabłko, soczek i pamiątkowy certyfikat. Zwycięzcy pierwszych dwóch biegów otrzymali nagrody rzeczowe, a wśród uczestników ostatniej konkurencji rozlosowano kilkanaście nagród rzeczowych. Atrakcją zawodów był ponadto specjalny pokaż psiego zaprzęgu Adama Wyrwasa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group