Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 544
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Rodzinne kolędowanie z burmistrzem

Wtorek, 16 stycznia 2018, 11:18
Autor: red
Świebodzice: Rodzinne kolędowanie z burmistrzem
Fot. UM Świebodzice
14 stycznia w Świebodzicach obfitował w wydarzenia. Tego dnia odbyło się już 12. Kolędowanie z Burmistrzem – czyli wspólne, rodzinne śpiewanie kolęd.

Tradycyjnie burmistrz Bogdan Kożuchowicz wraz z małżonką Teresą zaprosili świebodziczan do Miejskiego Domu Kultury. Goście spotkania spędzili dwie godziny w wyjątkowo serdecznej i świątecznej atmosferze, śpiewając najpiękniejsze polskie kolędy i racząc się słodkościami, kawą i herbatą.

Spotkanie jak zawsze poprowadził sam pan burmistrz, zachęcając gości do solowych i rodzinnych występów. Spotkanie rozpoczęła muzyczna niespodzianka: rodzinny kwartet w składzie: Bogdan Kożuchowicz z małżonką (organki, pianino) oraz siostrzenice Marysia i Zosia (śpiew).

Chętnych do odśpiewania kolęd nie brakowało, były rodzinne, pokoleniowe duety, zaśpiewał także m. in. ksiądz dziekan Józef Siemasz, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jan Klepiec, zespół Akord i oczywiście chłopcy z Domu Pomocy Społecznej, którzy wraz z burmistrzem wykonali kolędę „Przybieżeli do Betlejem”.

Wszyscy wokaliści otrzymali od burmistrza drobne upominki, m. in. książki i słodycze.

- Bardzo dziękuję wszystkim za to kolejne, wspólne kolędowanie i wspaniały, świąteczny klimat – mówi burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group