Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1027
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Rok pełen sukcesów dla naszego tancerza

Wtorek, 24 stycznia 2017, 11:09
Aktualizacja: 11:11
Autor: red
Strzegom: Rok pełen sukcesów dla naszego tancerza
Fot. UM Strzegom
Dla Kacpra Rutki ze Strzegomia i jego partnerki Sary Litorowicz z Oławy był to bardzo szczęśliwy i udany rok.

Zakończyli go tytułem wicemistrzów świata w konkurencji 10 tańców w austriackim Linz oraz jako finaliści i 5 para mistrzostw świata w Paryżu w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Po drodze zostali wicemistrzami Europy w stylu standardowym oraz 4. parą w stylu latynoamerykańskim w angielskim Blackpool, srebrnymi medalistami International Dance Championships w Londynie w stylu latynoamerykańskim oraz 4. parą w standardzie. W kraju zdobyli tytuły mistrzów Polski w stylu standardowym, latynoamerykańskim oraz w 10 tańcach.

Te wszystkie tytuły nie byłyby możliwe, gdyby nie trenerzy: Gosia Jabłońska, Radek Hojsan z Klubu Tańca Iglica Wrocław oraz Paweł Szajda. Wielkie podziękowania dla trenerów oraz wszystkich szkoleniowców, z którymi udało im się współpracować w ubiegłym roku. Szczególne podziękowania należą się również sponsorom młodych tancerzy oraz wszystkim, którzy dopingują i wspierają Kacpra i Sarę. Dzięki tym wszystkim osobom mogą godnie reprezentować nasz kraj na świecie i realizować swoją pasję.

W Nowym Roku nasi tancerze zaczynają rywalizację w starszej kategorii wiekowej 16-18 lat, co jest wyzwaniem i motywacją do jeszcze cięższej pracy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group