Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 962
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

klasa A: Roszady w klasie A: Czarni zagrają, Juventur się wycofał

Środa, 20 lipca 2011, 14:04
Aktualizacja: Czwartek, 21 lipca 2011, 12:28
Autor: MDvR
klasa A: Roszady w klasie A: Czarni zagrają, Juventur się wycofał
Fot. spawlik
A–klasowa ekipa Czarnych Wałbrzych została uratowana przez kandydata na prezydenta Wałbrzycha Mirosława Lubińskiego, który spłacił dług klubu wobec OZPN–u Wałbrzych wynoszący 5400złotych. Z piłkarskiej mapy znika natomiast zespół Juventuru Wałbrzych.

Juventur Wałbrzych borykający się z zadłużeniem wobec związku, a także problemami z miejscem, gdzie mógłby rozgrywać swoje mecze miał początkowo połączyć się z Włókniarzem Głuszyca, a następnie ze Zdrojem Jedlina-Zdrój. Jak się okazało do żadnego połączenie nie doszło, mało tego Zdrój sam ma długi wobec OZPN-u Wałbrzych w wysokości 1845 złotych.

Drużyna z Jedliny-Zdroju jest zgłoszona do rozgrywek klasy B, jednak nie otrzyma licencji na grę dopóki nie spłaci swojego zadłużenia. To nie jedyna drużyna, która ma dług wobec OZPN-u, w całym naszym regionie wałbrzysko-świdnicko-kłodzkim około 20% zespołów ma podobne problemy. W klasie A wszystko jest zatem zamknięte, miejsce wcześniej wycofanej Wierzbianki zajęła Rawa Boleścin z najlepszym współczynnikiem wygranych spotkań z minionego sezonu, Czarni Wałbrzych zostali uratowani, a w miejsce Juventuru, który pozostawił tylko dwie drużyny młodzieżowe wskoczył Włókniarz Głuszyca – tłumaczy Jan Studziński, prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group