Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1369
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Rowerowa stolica

Piątek, 22 marca 2024, 7:41
Autor: red
Świdnica: Rowerowa stolica
Fot. organizatorzy
Pierwszego dnia wiosny startuje oficjalny Trening do Rowerowej Stolicy Polski 2024. Świdnica po raz czwarty weźmie udział w tym projekcie, którego podstawowym celem jest aktywizacja osób w każdym wieku, poprzez jazdę na rowerze. Od 21 marca do 21 maja mieszkańcy będą kręcić kilometry dla swojego miasta i sprawdzać swoją formę przed decydującym starciem – czerwcową rywalizacją!

Organizatorem ogólnopolskiej zabawy jest Bydgoszcz. Oficjalny trening to znakomita rozgrzewka przed czerwcowymi zmaganiami o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Zasady podczas treningu różnią się tym, że kilometry przejechane na rowerze sumują się dla wybranego miasta. W rywalizacji głównej natomiast obowiązuje przelicznik – przejechane kilometry są przeliczane na punkty uwzględniające wielkość miast.

Dołącz do treningu już dziś!

Kochasz cztery kółka? Lubisz zdrową sportową rywalizację? Szukasz atrakcyjnej formy rekreacji? Możesz dołączyć więc do treningu w aplikacji Aktywne Miasta. Jak to zrobić?

znajdź i pobierz bezpłatną aplikację Aktywne Miasta z właściwego dla siebie sklepu, z menu wybierz „Rywalizacje”, następnie w zakładce „Ogólne” - Trening Rowerowej Stolicy Polski 2024 dla miast, aby dołączyć do rywalizacji, z listy rozwijanej wybierz miasto, dla którego będziesz kręcić kilometry, w kolejnym kroku wybierz grupę z listy lub zaproponuj nową grupę i razem
z przyjaciółmi weźcie udział w zabawie!

- Zapraszamy do zabawy wszystkich świdniczan. Dojeżdżając rowerem do szkoły, pracy czy też wybierając się na dłuższą wycieczkę poza miasto rejestrujcie przejechane kilometry w aplikacji. Dla tych, którzy już dla nas „kręcili kilometry” przypominam, że wszystkie dotychczasowe grupy zostaną automatycznie przepisane z poprzedniej rywalizacji. Można oczywiście zgłaszać także nowe. Trenujcie, przygotowując się do czerwcowej rywalizacji. Dla najlepszych przygotowaliśmy rowerowe upominki – nagrodzimy trzy najlepsze kobiety i trzech najlepszych mężczyzn, a spośród osób, które zajmą miejsca od 4 do 30 wylosujemy dodatkowe nagrody niespodzianki – zachęca Radosław Werner, kierownik Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Dlaczego warto?

Pobierając aplikację, zyskujesz darmowe narzędzie treningowe, dostęp do indywidualnych rankingów i historii swoich aktywności. Biorąc udział w rywalizacji, masz możliwość sprawdzić się w ogólnopolskiej rywalizacji, bawić się z przyjaciółmi i kręcić kilometry dla swojego miasta. Aplikacja Aktywne Miasta jest w pełni zintegrowana z aplikacją Garmin Connect, co umożliwia importowanie treningów. Zapisując się już teraz na trening, na pewno nie przegapisz czerwcowej rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group