Poniedziałek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 1008
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Rowerowe patrole

Sobota, 18 czerwca 2022, 11:13
Autor: red
Świebodzice: Rowerowe patrole
Fot. KPP Świdnica
Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, a przy tym także kalendarzowe lato. Przy tak sprzyjających warunkach pogodowych nad bezpieczeństwem mieszkańców Świebodzic czuwać będą także policjanci z patrolu rowerowego.

Podobnie jak w poprzednich latach wraz z nadejściem letniej aury w miasto ruszyły patrole rowerowe. Zadania policjantów z takiego patrolu uzupełniają działania pozostałych funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Świebodzicach.

Policjanci na rowerach swoją obecnością oddziałują nie tylko prewencyjnie, ale także podejmują interwencje wobec osób naruszających przepisy prawa. Mundurowi zwracają uwagę między innymi na osoby spożywające alkohol w miejscach objętych zakazem oraz te, które zakłócają bezpieczeństwo i porządek publiczny.

Policjanci na rowerach ze szczególnym uwzględnieniem pojawiać się będą na ścieżkach rowerowych, w rejonach ogródków działkowych, obiektów szkolnych, w miejskich parkach, przy zbiornikach wodnych, jednak w razie konieczności będą też kierowani w dowolne rejony - wszędzie tam, gdzie poruszanie się samochodem jest utrudnione lub niemożliwe.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group