Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 719
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Rowery opanowały rynek

Środa, 21 września 2022, 15:36
Autor: red
Świebodzice: Rowery opanowały rynek
Fot. UM Świebodzice
20 września, we wtorek publiczne placówki oświatowe w Świebodzicach świętowały w Rynku Tydzień Mobilności, który obchodzony jest na świecie w dniach 16–22 września. To kampania prowadzona pod auspicjami Komisji Europejskiej, a koordynowana w naszym kraju przez Ministerstwo Środowiska.

Z tej okazji punktualnie o godz. 10:00 w Rynku rozpoczął się III Świebodzicki Piknik Kolarski zorganizowany przez Klub Kolarski GVT. Pasjonaci kolarstwa, na czele ze Zbigniewem Gucwą, Leszkiem Gucwą przygotowali dla uczestników mnóstwo atrakcji. W imprezie uczestniczył Burmistrz naszego miasta Paweł Ozga wraz z Zastępcą Burmistrza Miasta Tobiaszem Wysoczańskim. Włodarze powitali serdecznie wszystkich uczestników, podziękowali za liczną frekwencję na Pikniku oraz zachęcali do wdrażania w codzienne życie proekologicznych zachowań, a tym samym do jazdy na rowerze oraz korzystania z transportu zbiorowego. Organizator Zbigniew Gucwa podziękował wszystkim za świetną zabawę.

Klub GVT zapewnił na Pikniku Kolarskim gorącą atmosferę, w tym świetną rozgrzewkę z trenerami kolarstwa, uroczysty przejazd wokół Ratusza, gry i zabawy rowerowe, zabawy w zamkach dmuchanych. Świetną sprawa był instruktarz jazdy na rowerze oraz możliwość skorzystania z bezpłatnej naprawy roweru.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group