Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 977
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Rowerzyści rozpoczęli sezon

Piątek, 27 kwietnia 2018, 13:01
Autor: red
Żarów: Rowerzyści rozpoczęli sezon
Fot. UM Żarów
To była pierwsza taka akcja, ale na pewno nie ostatnia, zorganizowana przez Żarowskie Stowarzyszenie "Rowerowy Żarów". Żarowscy cykliści zainaugurowali sezon rowerowy.

We wspólnej rowerowej przejażdżce ulicami Żarowa, Mikoszowej i Przyłęgowa w niedzielę, 22 kwietnia uczestniczyło wielu miłośników dwóch kółek. Każdy, kto miał ochotę mógł dołączyć do grupy chętnych rowerzystów. Przy okazji rozpoczęcia sezonu rowerowego mieszkańcy mogli wesprzeć leczenie Wiktora Rajczakowskiego, chłopca dotkniętego ciężką chorobą, wrzucając symboliczną złotówkę do puszki. Akcja zakończyła się sukcesem i wspólnie na leczenie małego Żarowianina udało się uzbierać 563,20 złotych, 1 dolar i 2 euro. - Super udana impreza, frekwencja ponad 100 osób, ale najważniejsze, że zebraliśmy środki na leczenie chorego Wiktorka. Brawo WY - czytamy na oficjalnym profilu facebookowym Żarowskiego Stowarzyszenia "Rowerowy Żarów".

Trasa rowerzystów przebiegała przez Łażany, Mikoszową i Żarów, a na zakończenie spotkania zorganizowane zostało wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek obok boiska Klubu Sportowego "Zjednoczeni Żarów".

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group