• Czwartek, 24 października 2019
  • Godz. 4:21
  • Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
  • Czytających: 764
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Rozbiją Granit?

Wiadomości: klasa B
Czwartek, 25 października 2012, 20:21
Aktualizacja: 20:22
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W 12. kolejce spotkań świdnickiej grupy I klasy B lider Tęcza Bolesławice zagra na „własnych śmieciach” z przedostatnią siłą tabeli Granitem Rogoźnica.

12. kolejka klasy B grupa I świdnicka
Błękitni Słotwina - Spółdzielca Marcinowice 28 października, 11:00
Unia Jaroszów - WKS Goczałków 28 października, 11:00
Tęcza Bolesławice - Granit Rogoźnica 28 października, 11:00
Płomień Dobromierz - LKS Wiśniowa 28 października, 11:00
Wodospad Zastruże - Wierzbianka Wierzbna 28 października, 11:00
Grom Panków - Orzeł Witoszów 28 października, 11:00
Błyskawica Kalno - Herbapol Stanowice 28 października, 11:00
Zryw Łażany - LKS Piotrowice Świdnickie 28 października, 11:00

Tabela świdnickiej grupy I klasy B
1. Tęcza------------11 – 29 – 36:16

2. Unia--------------11 – 25 – 41:11
3. WKS-------------11 – 25 – 39:14
4. Wierzbianka-----11 – 21 – 31:21
5. Błękitni----------11 – 21 – 27:19
6. Herbapol--------11 – 19 – 31:21
7. Spółdzielca------11 – 18 – 30:23
8. LKS W-----------11 – 16 – 29:24
9. Błyskawica------11 – 15 – 29:25
10. Zryw-------------11 – 14 – 22:23
11. Płomień--------11 – 13 – 26:26
12. Orzeł------------11 – 11 – 18:23
13. Wodospad-----11 – 10 – 10:35
14. Grom-----------11 – 7 – 9:33
15. Granit----------11 – 4 – 26:58
16. LKS PŚ---------11 – 3 – 9:41

12. kolejka klasy B grupa II świdnicka
Klubokawiarnia Roztocznik - Ślężanka Tąpadła 28 października, 14:00
Victoria Tuszyn - Kłos Lutomia 28 października, 14:00
LKS Gilów - LKS II Bystrzyca Górna 28 października, 11:00
Zryw Gola Świdnicka - Sparta Ostroszowice 28 października, 11:00
LKS Dobrocin - Sparta Oleszna 28 października, 14:00
Płomień Makowice - Orzeł Piława Dolna 28 października, 11:00
Dąb Mościsko - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 28 października, 14:00
Piast Jaźwina - Gryf Burkatów 28 października, 11:00

Tabela świdnickiej grupy II klasy B
1. Zryw---------------11 – 31 – 44:2

2. Klubokawiarnia---11 – 30 – 49:12
3. Orzeł PD-----------11 – 27 – 46:14
4. Płomień------------11 – 27 – 46:22
5. Victoria------------11 – 25 – 33:11
6. Sparta Ostr.-------11 – 19 – 21:25
7. LKS II--------------11 – 17 – 31:25
8. Dąb----------------11 – 15 – 31:32
9. Sparta Ol.----------11 – 14 – 28:26
10. Gryf---------------11 – 13 – 21:30
11. Ślężanka----------11 – 13 – 25:40
12. Piast---------------11 – 12 – 18:33
13. LKS G.------------11 – 7 – 19:33
14. Orzeł PZ----------11 – 4 – 7:47
15. LKS D.------------11 – 4 – 14:45
16. Kłos---------------11 – 0 – 6:45

9. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Zieloni Mokrzeszów - Husaria Grzędy 28 października, 12:00
Berit Głuszyca - KS Walim 28 października, 14:00
Grodno Zagórze Śląskie - Unia Bogaczewice 28 października, 14:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Podgórze Wałbrzych 28 października, 12:00
Iskra Witków Śląski - Joker Jaczków 28 października, 11:00
Pauzuje Płomyk Borówno

Tabela wałbrzyskiej klasy B
1. KS-----------------7 – 19 – 33:6

2. Górnik NM--------7 – 19 – 26:8
3. Podgórze---------7 – 17 – 39:6
4. Joker--------------7 – 16 – 33:16
5. Iskra--------------7 – 15 – 36:12
6. Unia--------------7 – 12 – 13:14
7. Płomyk------------8 – 8 – 16:16
8. Berit---------------8 – 7 – 14:23
9. Zieloni------------8 – 1 – 7:38
10. Grodno-----------7 – 1 – 9:44
11. Husaria----------7 – 0 – 4:47

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group