Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 918
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Różczka czynić będzie alchemię

Poniedziałek, 24 maja 2010, 6:40
Aktualizacja: 7:45
Autor: KO
Świdnica: Różczka czynić będzie alchemię
Fot. użyczone
Najpierw widzieliśmy ją w białym kitlu w przychodni doktora Lubicza – Magdalena Różczka w 1997 r. pojawiła się po raz pierwszy na szklanym ekranie jako pielęgniarka w „Klanie”. Ostatnio znana jako komisarz Aldona Ginko z „Oficera” i Julia Hoffman z nowej produkcji „Usta Usta”. Magdalena Różczka dziś przyjeżdża do Świdnicy. Idziesz na spotkanie z Różczką? Weź ze sobą kredki, piórniki, plastelinę czy ołówki – pomożesz dzieciom z całodobowej placówki opiekuńczo–wychowawczej Chata SKOK w Świdnicy!

Spotkanie z Magdaleną Różczką organizowane jest w ramach projektu „Alchemia Teatralna”. Start o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Franciszkańska 18), wstęp wolny.

Magdalena Różczka to obecnie jedna z najbardziej znanych i lubianych aktorek telewizyjnych i filmowych młodego pokolenia. To gwiazda komedii Tomasza Koneckiego „Lejdis” – zagrała tu nieco kapryśną milionerkę. Dwutygodnik „Viva” w tym roku nominował ją do swojej nagrody w kategorii „Najpiękniejsza Polka”.

Przygodę z aktorstwem rozpoczęła w swoim rodzinnym mieście, grając w czasach licealnych w amatorskim teatrze Terminus A Quo. W 2004 r ukończyła Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie.

Alchemia jest realizowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i miasta Świdnica.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group