Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 522
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rozkład jazdy klasy A

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 22 lipca 2013, 22:41
Aktualizacja: Wtorek, 23 lipca 2013, 10:39
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W czwartek, 15 sierpnia zainaugurowane zostaną rozgrywki piłkarskiej klasy A. Poniżej prezentujemy kalendarz grupy pierwszej i drugiej.

Klasa A – grupa I

1. kolejka - 15 sierpnia
Wenus Nowice - Górnik Boguszów-Gorce
Sudety Dziećmorowice - Grom Witków
KS Walim - Cukrownik Pszenno
Unia Jaroszów - Granit Roztoka
Czarni Wałbrzych - Zdrój Jedlina Zdrój
Biały Orzeł Mieroszów - Zieloni Mrowiny
Gwarek Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca
Tęcza Bolesławice - Nysa Kłaczyna

2. kolejka - 18 sierpnia
Górnik Boguszów-Gorce - Nysa Kłaczyna
Włókniarz Głuszyca - Tęcza Bolesławice
Zieloni Mrowiny - Gwarek Wałbrzych
Zdrój Jedlina Zdrój - Biały Orzeł Mieroszów
Granit Roztoka - Czarni Wałbrzych
Cukrownik Pszenno - Unia Jaroszów
Grom Witków - KS Walim
Wenus Nowice - Sudety Dziećmorowice

3. kolejka - 25 sierpnia
Sudety Dziećmorowice - Górnik Boguszów-Gorce
KS Walim - Wenus Nowice
Unia Jaroszów - Grom Witków
Czarni Wałbrzych - Cukrownik Pszenno
Biały Orzeł Mieroszów - Granit Roztoka
Gwarek Wałbrzych - Zdrój Jedlina Zdrój
Tęcza Bolesławice - Zieloni Mrowiny
Nysa Kłaczyna - Włókniarz Głuszyca

4. kolejka - 1 września
Górnik Boguszów-Gorce - Włókniarz Głuszyca
Zieloni Mrowiny - Nysa Kłaczyna
Zdrój Jedlina Zdrój - Tęcza Bolesławice
Granit Roztoka - Gwarek Wałbrzych
Cukrownik Pszenno - Biały Orzeł Mieroszów
Grom Witków - Czarni Wałbrzych
Wenus Nowice - Unia Jaroszów
Sudety Dziećmorowice - KS Walim

5. kolejka - 8 września
KS Walim - Górnik Boguszów-Gorce
Unia Jaroszów - Sudety Dziećmorowice
Czarni Wałbrzych - Wenus Nowice
Biały Orzeł Mieroszów - Grom Witków
Gwarek Wałbrzych - Cukrownik Pszenno
Tęcza Bolesławice - Granit Roztoka
Nysa Kłaczyna - Zdrój Jedlina Zdrój
Włókniarz Głuszyca - Zieloni Mrowiny

6. kolejka - 15 września
Górnik Boguszów-Gorce - Zieloni Mrowiny
Zdrój Jedlina Zdrój - Włókniarz Głuszyca
Granit Roztoka - Nysa Kłaczyna
Cukrownik Pszenno - Tęcza Bolesławice
Grom Witków - Gwarek Wałbrzych
Wenus Nowice - Biały Orzeł Mieroszów
Sudety Dziećmorowice - Czarni Wałbrzych
KS Walim - Unia Jaroszów

7. kolejka - 22 września
Unia Jaroszów - Górnik Boguszów-Gorce
Czarni Wałbrzych - KS Walim
Biały Orzeł Mieroszów - Sudety Dziećmorowice
Gwarek Wałbrzych - Wenus Nowice
Tęcza Bolesławice - Grom Witków
Nysa Kłaczyna - Cukrownik Pszenno
Włókniarz Głuszyca - Granit Roztoka
Zieloni Mrowiny - Zdrój Jedlina Zdrój

8. kolejka - 29 września
Górnik Boguszów-Gorce - Zdrój Jedlina Zdrój
Granit Roztoka - Zieloni Mrowiny
Cukrownik Pszenno - Włókniarz Głuszyca
Grom Witków - Nysa Kłaczyna
Wenus Nowice - Tęcza Bolesławice
Sudety Dziećmorowice - Gwarek Wałbrzych
KS Walim - Biały Orzeł Mieroszów
Unia Jaroszów - Czarni Wałbrzych

9. kolejka - 6 października
Czarni Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce
Biały Orzeł Mieroszów - Unia Jaroszów
Gwarek Wałbrzych - KS Walim
Tęcza Bolesławice - Sudety Dziećmorowice
Nysa Kłaczyna - Wenus Nowice
Włókniarz Głuszyca - Grom Witków
Zieloni Mrowiny - Cukrownik Pszenno
Zdrój Jedlina Zdrój - Granit Roztoka

10. kolejka - 13 października
Górnik Boguszów-Gorce - Granit Roztoka
Cukrownik Pszenno - Zdrój Jedlina Zdrój
Grom Witków - Zieloni Mrowiny
Wenus Nowice - Włókniarz Głuszyca
Sudety Dziećmorowice - Nysa Kłaczyna
KS Walim - Tęcza Bolesławice
Unia Jaroszów - Gwarek Wałbrzych
Czarni Wałbrzych - Biały Orzeł Mieroszów

11. kolejka - 20 października
Biały Orzeł Mieroszów - Górnik Boguszów-Gorce
Gwarek Wałbrzych - Czarni Wałbrzych
Tęcza Bolesławice - Unia Jaroszów
Nysa Kłaczyna - KS Walim
Włókniarz Głuszyca - Sudety Dziećmorowice
Zieloni Mrowiny - Wenus Nowice
Zdrój Jedlina Zdrój - Grom Witków
Granit Roztoka - Cukrownik Pszenno

12. kolejka - 27 października
Górnik Boguszów-Gorce - Cukrownik Pszenno
Grom Witków - Granit Roztoka
Wenus Nowice - Zdrój Jedlina Zdrój
Sudety Dziećmorowice - Zieloni Mrowiny
KS Walim - Włókniarz Głuszyca
Unia Jaroszów - Nysa Kłaczyna
Czarni Wałbrzych - Tęcza Bolesławice
Biały Orzeł Mieroszów - Gwarek Wałbrzych

13. kolejka - 3 listopada
Gwarek Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce
Tęcza Bolesławice - Biały Orzeł Mieroszów
Nysa Kłaczyna - Czarni Wałbrzych
Włókniarz Głuszyca - Unia Jaroszów
Zieloni Mrowiny - KS Walim
Zdrój Jedlina Zdrój - Sudety Dziećmorowice
Granit Roztoka - Wenus Nowice
Cukrownik Pszenno - Grom Witków

14. kolejka - 10 listopada
Górnik Boguszów-Gorce - Grom Witków
Wenus Nowice - Cukrownik Pszenno
Sudety Dziećmorowice - Granit Roztoka
KS Walim - Zdrój Jedlina Zdrój
Unia Jaroszów - Zieloni Mrowiny
Czarni Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca
Biały Orzeł Mieroszów - Nysa Kłaczyna
Gwarek Wałbrzych - Tęcza Bolesławice

15. kolejka - 17 listopada
Tęcza Bolesławice - Górnik Boguszów-Gorce
Nysa Kłaczyna - Gwarek Wałbrzych
Włókniarz Głuszyca - Biały Orzeł Mieroszów
Zieloni Mrowiny - Czarni Wałbrzych
Zdrój Jedlina Zdrój - Unia Jaroszów
Granit Roztoka - KS Walim
Cukrownik Pszenno - Sudety Dziećmorowice
Grom Witków - Wenus Nowice

Klasa A – grupa II

1. kolejka - 15 sierpnia
Niemczanka Niemcza - Wieża Rudnica
Rawa Boleścin - Boxmet Piskorzów
Ślęża Ciepłowody - Błękitni Owiesno
LKS Gola Świdnicka - Zgoda Grodziszcze
Płomień Makowice - Koliber Uciechów
Zieloni Łagiewniki - Tarnovia Tarnów
Skałki Stolec - Polonia Ząbkowice Śląskie
Delta Słupice - Czarni Sieniawka

2. kolejka - 18 sierpnia
Wieża Rudnica - Czarni Sieniawka
Polonia Ząbkowice Śląskie - Delta Słupice
Tarnovia Tarnów - Skałki Stolec
Koliber Uciechów - Zieloni Łagiewniki
Zgoda Grodziszcze - Płomień Makowice
Błękitni Owiesno - LKS Gola Świdnicka
Boxmet Piskorzów - Ślęża Ciepłowody
Niemczanka Niemcza - Rawa Boleścin

3. kolejka - 25 sierpnia
Rawa Boleścin - Wieża Rudnica
Ślęża Ciepłowody - Niemczanka Niemcza
LKS Gola Świdnicka - Boxmet Piskorzów
Płomień Makowice - Błękitni Owiesno
Zieloni Łagiewniki - Zgoda Grodziszcze
Skałki Stolec - Koliber Uciechów
Delta Słupice - Tarnovia Tarnów
Czarni Sieniawka - Polonia Ząbkowice Śląskie

4. kolejka - 1 września
Wieża Rudnica - Polonia Ząbkowice Śląskie
Tarnovia Tarnów - Czarni Sieniawka
Koliber Uciechów - Delta Słupice
Zgoda Grodziszcze - Skałki Stolec
Błękitni Owiesno - Zieloni Łagiewniki
Boxmet Piskorzów - Płomień Makowice
Niemczanka Niemcza - LKS Gola Świdnicka
Rawa Boleścin - Ślęża Ciepłowody

5. kolejka - 8 września
Ślęża Ciepłowody - Wieża Rudnica
LKS Gola Świdnicka - Rawa Boleścin
Płomień Makowice - Niemczanka Niemcza
Zieloni Łagiewniki - Boxmet Piskorzów
Skałki Stolec - Błękitni Owiesno
Delta Słupice - Zgoda Grodziszcze
Czarni Sieniawka - Koliber Uciechów
Polonia Ząbkowice Śląskie - Tarnovia Tarnów

6. kolejka - 15 września
Wieża Rudnica - Tarnovia Tarnów
Koliber Uciechów - Polonia Ząbkowice Śląskie
Zgoda Grodziszcze - Czarni Sieniawka
Błękitni Owiesno - Delta Słupice
Boxmet Piskorzów - Skałki Stolec
Niemczanka Niemcza - Zieloni Łagiewniki
Rawa Boleścin - Płomień Makowice
Ślęża Ciepłowody - LKS Gola Świdnicka

7. kolejka - 22 września
LKS Gola Świdnicka - Wieża Rudnica
Płomień Makowice - Ślęża Ciepłowody
Zieloni Łagiewniki - Rawa Boleścin
Skałki Stolec - Niemczanka Niemcza
Delta Słupice - Boxmet Piskorzów
Czarni Sieniawka - Błękitni Owiesno
Polonia Ząbkowice Śląskie - Zgoda Grodziszcze
Tarnovia Tarnów - Koliber Uciechów

8. kolejka - 29 września
Wieża Rudnica - Koliber Uciechów
Zgoda Grodziszcze - Tarnovia Tarnów
Błękitni Owiesno - Polonia Ząbkowice Śląskie
Boxmet Piskorzów - Czarni Sieniawka
Niemczanka Niemcza - Delta Słupice
Rawa Boleścin - Skałki Stolec
Ślęża Ciepłowody - Zieloni Łagiewniki
LKS Gola Świdnicka - Płomień Makowice

9. kolejka - 6 października
Płomień Makowice - Wieża Rudnica
Zieloni Łagiewniki - LKS Gola Świdnicka
Skałki Stolec - Ślęża Ciepłowody
Delta Słupice - Rawa Boleścin
Czarni Sieniawka - Niemczanka Niemcza
Polonia Ząbkowice Śląskie - Boxmet Piskorzów
Tarnovia Tarnów - Błękitni Owiesno
Koliber Uciechów - Zgoda Grodziszcze

10. kolejka - 13 października
Wieża Rudnica - Zgoda Grodziszcze
Błękitni Owiesno - Koliber Uciechów
Boxmet Piskorzów - Tarnovia Tarnów
Niemczanka Niemcza - Polonia Ząbkowice Śląskie
Rawa Boleścin - Czarni Sieniawka
Ślęża Ciepłowody - Delta Słupice
LKS Gola Świdnicka - Skałki Stolec
Płomień Makowice - Zieloni Łagiewniki

11. kolejka - 20 października
Zieloni Łagiewniki - Wieża Rudnica
Skałki Stolec - Płomień Makowice
Delta Słupice - LKS Gola Świdnicka
Czarni Sieniawka - Ślęża Ciepłowody
Polonia Ząbkowice Śląskie - Rawa Boleścin
Tarnovia Tarnów - Niemczanka Niemcza
Koliber Uciechów - Boxmet Piskorzów
Zgoda Grodziszcze - Błękitni Owiesno

12. kolejka - 27 października
Wieża Rudnica - Błękitni Owiesno
Boxmet Piskorzów - Zgoda Grodziszcze
Niemczanka Niemcza - Koliber Uciechów
Rawa Boleścin - Tarnovia Tarnów
Ślęża Ciepłowody - Polonia Ząbkowice Śląskie
LKS Gola Świdnicka - Czarni Sieniawka
Płomień Makowice - Delta Słupice
Zieloni Łagiewniki - Skałki Stolec

13. kolejka - 3 listopada
Skałki Stolec - Wieża Rudnica
Delta Słupice - Zieloni Łagiewniki
Czarni Sieniawka - Płomień Makowice
Polonia Ząbkowice Śląskie - LKS Gola Świdnicka
Tarnovia Tarnów - Ślęża Ciepłowody
Koliber Uciechów - Rawa Boleścin
Zgoda Grodziszcze - Niemczanka Niemcza
Błękitni Owiesno - Boxmet Piskorzów

14. kolejka - 10 listopada
Wieża Rudnica - Boxmet Piskorzów
Niemczanka Niemcza - Błękitni Owiesno
Rawa Boleścin - Zgoda Grodziszcze
Ślęża Ciepłowody - Koliber Uciechów
LKS Gola Świdnicka - Tarnovia Tarnów
Płomień Makowice - Polonia Ząbkowice Śląskie
Zieloni Łagiewniki - Czarni Sieniawka
Skałki Stolec - Delta Słupice

15. kolejka - 17 listopada
Delta Słupice - Wieża Rudnica
Czarni Sieniawka - Skałki Stolec
Polonia Ząbkowice Śląskie - Zieloni Łagiewniki
Tarnovia Tarnów - Płomień Makowice
Koliber Uciechów - LKS Gola Świdnicka
Zgoda Grodziszcze - Ślęża Ciepłowody
Błękitni Owiesno - Rawa Boleścin
Boxmet Piskorzów - Niemczanka Niemcza

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 23-07-2013 9:50
15 sierpnia to czwartek, a nie niedziela...
~XXL 23-07-2013 15:09
Ale wtedy wypada święto i w to święto gramy
~ 24-07-2013 7:09
w artykule bylo napisane ze 15 sierpnia to niedziela, wiec zwrocilem uwage. wiem ze gramy bo od kad pamietam zawsze 15 sierpnia jest dniem ligowym

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group