• Poniedziałek, 14 października 2019
  • Godz. 15:18
  • Imieniny: Bernarda, Dominika, Kaliksta, Liwii
  • Czytających: 872
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Rozkład jazdy piłkarskiej III–ligi

Wiadomości: III-liga piłkarska
Piątek, 8 lipca 2011, 2:16
Aktualizacja: 14:55
Autor: MDvR
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Inauguracyjna seria spotkań III–ligi dolnośląsko–lubuskiej rozegrana zostanie już 6 sierpnia. Na początek podopieczni Artura Sary zmierzą się na wyjeździe z Motobi Bystrzycą Kąty Wrocławskie.

Terminarz rundy jesiennej

1 kolejka (6-7.08)
Bielawianka Bielawa - Twardy Świętoszów
Prochowiczanka Prochowice - Ilanka Rzepin
Lechia Zielona Góra - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Trzebnica - Promień Żary
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Polonia Świdnica
Pogoń Świebodzin - Arka Nowa Sól
Orzeł Międzyrzecz - MKS Oława
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Lechia Dzierżoniów

2 kolejka (10.08)
Twardy Świętoszów - MKS Oława
Arka Nowa Sól - Orzeł Międzyrzecz
Polonia Świdnica - Pogoń Świebodzin
Promień Żary - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Lechia Dzierżoniów
Ilanka Rzepin - Lechia Zielona Góra
Bielawianka Bielawa - Prochowiczanka Prochowice

3 kolejka (13-14.08)
Prochowiczanka Prochowice - Twardy Świętoszów
Lechia Zielona Góra - Bielawianka Bielawa
Lechia Dzierżoniów - Ilanka Rzepin
Polonia Trzebnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Pogoń Świebodzin - Promień Żary
Orzeł Międzyrzecz - Polonia Świdnica
MKS Oława - Arka Nowa Sól

4 kolejka (20-21.08)
Twardy Świętoszów - Arka Nowa Sól
Polonia Świdnica - MKS Oława
Promień Żary - Orzeł Międzyrzecz
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pogoń Świebodzin
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Ilanka Rzepin - Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa - Lechia Dzierżoniów
Prochowiczanka Prochowice - Lechia Zielona Góra

5 kolejka (24.08)
Lechia Zielona Góra - Twardy Świętoszów
Lechia Dzierżoniów - Prochowiczanka Prochowice
Polonia Trzebnica - Bielawianka Bielawa
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Ilanka Rzepin
Pogoń Świebodzin - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł Międzyrzecz - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
MKS Oława - Promień Żary
Arka Nowa Sól - Polonia Świdnica

6 kolejka (27-28.08)
Twardy Świętoszów - Polonia Świdnica
Promień Żary - Arka Nowa Sól
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - MKS Oława
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Orzeł Międzyrzecz
Ilanka Rzepin - Pogoń Świebodzin
Bielawianka Bielawa - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Prochowiczanka Prochowice - Polonia Trzebnica
Lechia Zielona Góra - Lechia Dzierżoniów

7 kolejka (3-4.09)

Lechia Dzierżoniów - Twardy Świętoszów
Polonia Trzebnica - Lechia Zielona Góra
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Prochowiczanka Prochowice
Pogoń Świebodzin - Bielawianka Bielawa
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin
MKS Oława - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Arka Nowa Sól - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Polonia Świdnica - Promień Żary

8 kolejka (10-11.09)
Twardy Świętoszów - Promień Żary
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Polonia Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Arka Nowa Sól
Ilanka Rzepin - MKS Oława
Bielawianka Bielawa - Orzeł Międzyrzecz
Prochowiczanka Prochowice - Pogoń Świebodzin
Lechia Zielona Góra - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Lechia Dzierżoniów - Polonia Trzebnica

9 kolejka (17-18.09)
Polonia Trzebnica - Twardy Świętoszów
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Lechia Dzierżoniów
Pogoń Świebodzin - Lechia Zielona Góra
Orzeł Międzyrzecz - Prochowiczanka Prochowice
MKS Oława - Bielawianka Bielawa
Arka Nowa Sól - Ilanka Rzepin
Polonia Świdnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Promień Żary - Celuloza Kostrzyn nad Odrą

10 kolejka (24-25.09)
Twardy Świętoszów - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Promień Żary
Ilanka Rzepin - Polonia Świdnica
Bielawianka Bielawa - Arka Nowa Sól
Prochowiczanka Prochowice - MKS Oława
Lechia Zielona Góra - Orzeł Międzyrzecz
Lechia Dzierżoniów - Pogoń Świebodzin
Polonia Trzebnica - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie

11 kolejka (1-2.10)
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Twardy Świętoszów
Pogoń Świebodzin - Polonia Trzebnica
Orzeł Międzyrzecz - Lechia Dzierżoniów
MKS Oława - Lechia Zielona Góra
Arka Nowa Sól - Prochowiczanka Prochowice
Polonia Świdnica - Bielawianka Bielawa
Promień Żary - Ilanka Rzepin
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Orzeł Ząbkowice Śląskie

12 Kolejka (8-9.10)
Twardy Świętoszów - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Ilanka Rzepin - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Bielawianka Bielawa - Promień Żary
Prochowiczanka Prochowice - Polonia Świdnica
Lechia Zielona Góra - Arka Nowa Sól
Lechia Dzierżoniów - MKS Oława
Polonia Trzebnica - Orzeł Międzyrzecz
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Pogoń Świebodzin

13 kolejka (15-16.10)
Pogoń Świebodzin - Twardy Świętoszów
Orzeł Międzyrzecz - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
MKS Oława - Polonia Trzebnica
Arka Nowa Sól - Lechia Dzierżoniów
Polonia Świdnica - Lechia Zielona Góra
Promień Żary - Prochowiczanka Prochowice
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Ilanka Rzepin

14 kolejka (22-23.10)
Twardy Świętoszów - Ilanka Rzepin
Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Prochowiczanka Prochowice - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Lechia Zielona Góra - Promień Żary
Lechia Dzierżoniów - Polonia Świdnica
Polonia Trzebnica - Arka Nowa Sól
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - MKS Oława
Pogoń Świebodzin - Orzeł Międzyrzecz

15 kolejka (29-30.10)
Orzeł Międzyrzecz - Twardy Świętoszów
MKS Oława - Pogoń Świebodzin
Arka Nowa Sól - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia Świdnica - Polonia Trzebnica
Promień Żary - Lechia Dzierżoniów
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Lechia Zielona Góra
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Prochowiczanka Prochowice
Ilanka Rzepin - Bielawianka Bielawa

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 8-07-2011 10:32
he he he pierwsze 3 mecze i 0 punktów...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group