• Czwartek, 17 października 2019
  • Godz. 4:46
  • Imieniny: Małgorzaty, Ignacego, Wiktora, Marity
  • Czytających: 772
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Rozkład jazdy piłkarskiej klasy A i B

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 2 września 2011, 0:04
Aktualizacja: 0:08
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W najbliższy weekend o ligowe punkty powalczą piłkarze występujący w najniższych klasach rozgrywkowych – klasie A i B.

Prosimy wszystkich kibiców o wpisywanie w komentarzach wyników spotkań swoich zespołów. Dziękujemy! Zapraszamy też do typowania rezultatów najbliższych meczów.

4. kolejka klasy A (4.09)
Skalnik Czarny Bór – Koliber Uciechów (16.00)
Karolina Jaworzyna Śląska – Zagłębie Wałbrzych (16.00)
Sudety Dziećmorowice – Czarni Wałbrzych (16.00)
Unia Jaroszów – Włókniarz Głuszyca (16.00)
Cukrownik/Polonia Pszenno – Rawa Boleścin (16.00)
LKS Bystrzyca Dolna – Granit Roztoka (11.00)
Gwarek Wałbrzych – Wenus Nowice (11.00)
Górnik II Wałbrzych – Zjednoczeni II Żarów (16.00)

4. kolejka świdnickiej grupy I klasy B (4.09)
Orzeł Witoszów – LKS Wiśniowa (14:00)
LKS Piotrowice Świdnickie – Granit Rogoźnica (11.00)
Błyskawica Kalno – Wierzbianka Wierzbna (11.00)
Zryw Łażany – Herbapol Stanowice (11.00)
Płomień Dobromierz – Błękitni Komorów (11.00)
Tęcza Bolesławice – Wodospad Zastruże (11.00)
Nysa Kłaczyna – Grom Panków (11.00)
Pauzują Zieloni Mrowiny

4. kolejka świdnickiej grupy II klasy B (4.09)
Sparta Ostroszowice – LKS Gilów (11.00)
Sparta Oleszna – Klubokawiarnia Roztocznik (11.00)
Orzeł Przerzeczyn Zdrój – Ślężanka Tąpadła (11.00)
Płomień Makowice – Boxmet Piskorzów (11.00)
Zryw Gola Świdnicka – Orzeł Piława Dolna (11.00)
Zgoda Grodziszcze – Spółdzielca Marcinowice (13.00)
LKS Dobrocin – Dąb Mościsko (14.00)
Pauzuje Piast Jaźwina

2. kolejka wałbrzyskiej klasy B (4.09)
Podgórze Wałbrzych – Zdrój Jedlina Zdrój (14.00)
Zieloni Mokrzeszów – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (12.00)
Berit Głuszyca – Iskra Witków Śląski (11.00)
Gryf Burkatów – Husaria Grzędy (11.00)
KS Walim – Grodno Zagórze Śląskie (14.00)
Joker Jaczków – Victoria II Świebodzice (11.00)
Pauzuje Płomyk Borówno

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~lukas385 3-09-2011 8:40
4. kolejka klasy A (4.09) Skalnik Czarny Bór – Koliber Uciechów 5:1 Karolina Jaworzyna Śląska – Zagłębie Wałbrzych 3:1 Sudety Dziećmorowice – Czarni Wałbrzych 4:1 Unia Jaroszów – Włókniarz Głuszyca 2:0 Cukrownik/Polonia Pszenno – Rawa Boleścin 2:0 LKS Bystrzyca Dolna – Granit Roztoka 2:1 Gwarek Wałbrzych – Wenus Nowice 1:2 Górnik II Wałbrzych – Zjednoczeni II Żarów 2:1 4. kolejka świdnickiej grupy I klasy B (4.09) Orzeł Witoszów – LKS Wiśniowa 1:2 LKS Piotrowice Świdnickie – Granit Rogoźnica 1:2 Błyskawica Kalno – Wierzbianka Wierzbna 1:2 Zryw Łażany – Herbapol Stanowice 1:2 Płomień Dobromierz – Błękitni Komorów 1:1 Tęcza Bolesławice – Wodospad Zastruże 2:0 Nysa Kłaczyna – Grom Panków 3:1 Pauzują Zieloni Mrowiny
~lukas385 3-09-2011 8:43
4. kolejka świdnickiej grupy II klasy B (4.09) Sparta Ostroszowice – LKS Gilów 4:0 Sparta Oleszna – Klubokawiarnia Roztocznik 1:2 Orzeł Przerzeczyn Zdrój – Ślężanka Tąpadła 1:3 Płomień Makowice – Boxmet Piskorzów 2:0 Zryw Gola Świdnicka – Orzeł Piława Dolna 2:1 Zgoda Grodziszcze – Spółdzielca Marcinowice 1:2 LKS Dobrocin – Dąb Mościsko 2:0 2. kolejka wałbrzyskiej klasy B (4.09) Podgórze Wałbrzych – Zdrój Jedlina Zdrój 1:3 Zieloni Mokrzeszów – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1:4 Berit Głuszyca – Iskra Witków Śląski 2:5 Gryf Burkatów – Husaria Grzędy 2:0 KS Walim – Grodno Zagórze Śląskie 3:3 Joker Jaczków – Victoria II Świebodzice 2:5 Pauzuje Płomyk Borówno
~Granit Roztoka 4-09-2011 14:19
LKS Bystrzyca Dolna – Granit Roztoka 1:3
~rafcio 4-09-2011 18:39
Gwarek-Venus 2:4

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group