• Niedziela, 20 października 2019
  • Godz. 0:44
  • Imieniny: Ireny, Kleopatry
  • Czytających: 734
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Rozkład jazdy Świdnickiej Ligi Halowej

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 15 listopada 2012, 20:06
Aktualizacja: 20:09
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Już w najbliższą niedzielę 18 listopada startuje kolejna edycja świdnickiej halówki. O końcowy triumf powalczy dwanaście zespołów zgłoszonych do udziału w rozgrywkach.

1. kolejka (niedziela 18.11.2012)
17.00 AFTER PARTY TEAM – POWER TEAM
17.30 ŚLĘŻANKA – ŚFUP
18.00 FC ŻUBRY – ZGODA
18.30 JAKO TEAM – CUKROWNIK
19.00 LA LIGA – DARBOR
19.30 KABARET – DARBOR II

2. kolejka (niedziela 25.11.2012)
17.00 POWER TEAM – DARBOR II
17.30 DARBOR – KABARET
18.00 CUKROWNIK – LA LIGA
18.30 ZGODA – JAKO TEAM
19.00 ŚFUP – FC ŻUBRY
19.30 AFTER PARTY TEAM – ŚLĘŻANKA

3. kolejka (sobota 01.12.2012)
19.00 FC ŻUBRY – AFTER PARTY TEAM
19.30 ŚLĘŻANKA – POWER TEAM
20.00 DARBOR – DARBOR II
20.30 JAKO TEAM – ŚFUP
21.00 LA LIGA – ZGODA
21.30 KABARET – CUKROWNIK

4. kolejka (niedziela 02.12.2012)
17.00 CUKROWNIK – DARBOR II
17.30 POWER TEAM – DARBOR
18.00 ŚLĘŻANKA – FC ŻUBRY
18.30 AFTER PARTY TEAM – JAKO TEAM
19.00 ŚFUP – LA LIGA
19.30 ZGODA – KABARET

5. kolejka (niedziela 09.12.2012)
17.00 LA LIGA – AFTER PARTY TEAM
17.30 JAKO TEAM – ŚLĘŻANKA
18.00 POWER TEAM – FC ŻUBRY
18.30 KABARET – ŚFUP
19.00 DARBOR – CUKROWNIK
19.30 ZGODA – DARBOR II

6. kolejka (sobota 15.12.2012)
19.00 POWER TEAM – CUKROWNIK
19.30 AFTER PARTY TEAM – KABARET
20.00 JAKO TEAM – FC ŻUBRY
20.30 ŚLĘŻANKA – LA LIGA
21.00 DARBOR – ZGODA
21.30 SFUP – DARBOPR II

7. kolejka (niedziela 16.12.2012)
17.00 JAKO TEAM – POWER TEAM
17.30 LA LIGA – FC ŻUBRY
18.00 KABARET – ŚLĘŻANKA
18.30 DARBOR – ŚFUP
19.00 CUKROWNIK – ZGODA
19.30 DARBOR II – AFTER PARTY TEAM

8. kolejka (sobota 22.12.2012)
17.00 AFTER PARTY TEAM – DARBOR
17.30 JAKO TEAM – LA LIGA
18.00 FC ŻUBRY – KABARET
18.30 POWER TEAM – ZGODA
19.00 ŚFUP – CUKROWNIK
19.30 ŚLĘŻANKA – DARBOR II

9. kolejka (niedziela 23.12.2012)
17.00 DARBOR II – FC ŻUBRY
17.30 LA LIGA – POWER TEAM
18.00 JAKO TEAM – KABARET
18.30 ŚLĘŻANKA – DARBOR
19.00 CUKROWNIK – AFTER PARTY TEAM
19.30 ZGODA – ŚFUP

10. kolejka (sobota 29.12.2012)
17.00 ŚFUP – POWER TEAM
17.30 AFTER PARTY TEAM – ZGODA
18.00 FC ŻUBRY – DARBOR
18.30 LA LIGA – KABARET
19.00 ŚLĘŻANKA – CUKROWNIK
19.30 JAKO TEAM – DARBOR II

11. kolejka (niedziela 30.12.2012)
17.00 DARBOR II – LA LIGA
17.30 KABARET – POWER TEAM
18.00 JAKO TEAM – DARBOR
18.30 FC ŻUBRY – CURKOWNIK
19.00 ZGODA - ŚLĘŻANKA
19.30 ŚFUP – AFTER PARTY TEAM

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~. 16-11-2012 21:32
o mistrza moim zdanem powalcza ZUBRY JAKOI KABARET, JAKO pod presja, pozdrawiam
~lubicz 17-11-2012 9:15
la liga czarny koń
~ 17-11-2012 20:43
hahahahahhahaha la liga hahahhahah

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group