Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 928
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Rozmowy o wychowaniu z Dorotą Zawadzką i Markiem Michalakiem

Czwartek, 13 stycznia 2011, 10:32
Aktualizacja: 12:13
Autor: KO
Świdnica: Rozmowy o wychowaniu z Dorotą Zawadzką i Markiem Michalakiem
Marek Michalak i Superniania – Dorota Zawadzka.
Fot. BRPD
Świdnickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Chorych Serce przez cały rok organizować będzie dyskusje, debaty i warsztaty w częściowo oddanym do użytku Europejskim Centrum Przyjaźni Dziecięcej przy ul. Kościelnej. Projekt rusza w ten weekend.

Świdnica to rodzinna miejscowość Marka Michalaka, Rzecznika Praw Dziecka, na dodatek od 2003 r. nosi ona zaszczytne miano Stolicy Dziecięcych Marzeń. Świdnica to też miejsce, gdzie powstało Serce, dlatego tu dziać będą się ciekawe rzeczy.

Honorowy patronat nad projektem objął Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak, który wraz z Dorotą Zawadzką, słynną psycholog i pedagog z programu „Superniania” weźmie udział w cyklu spotkań inaugurujących przedsięwzięcie SPDC Serce w najbliższy weekend. Serce zaprosiło pedagogów szkolnych, pracowników socjalnych i kuratorów sądowych na debatę o wychowaniu. Nie zapomniano także o wolontariuszach i przyjaciołach stowarzyszenia, rodzicach podopiecznych organizacji i pracownikach Centrum Przyjaźni Dziecięcej, którzy kameralnie rozważać będą, jak jeszcze skuteczniej i efektywniej nieść pomoc dziecku i jego rodzinie. Przewidziano również konsultacje indywidualne dla rodziców podopiecznych Serca.

Spotkanie rozpoczynające projekt zaplanowano na piątek z udziałem pedagogów szkolnych, pracowników socjalnych i kuratorów sądowych. A wielkie spotkanie z dziećmi i młodzieżą – na sobotę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group