Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 593
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rozpoczynamy piłkarską wiosnę w niższych ligach

Wiadomości: powiat świdnicki
Piątek, 18 marca 2011, 1:29
Aktualizacja: 1:30
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W nadchodzący weekend na murawie po raz pierwszy w tym roku w walce o ligowe punkty zaprezentują się zawodnicy z niższych lig – okręgówki oraz klasy A. Przerwę mają jeszcze natomiast piłkarze występujący w klasy B, po raz pierwszy na boisku zobaczymy ich 2 i 3 kwietnia.

Weekendowy piłkarski rozkład jazdy

liga okręgowa
Pogoń Pieszyce – AKS Strzegom (19 marca, 15:00)
Victoria Świebodzice – Unia Złoty Stok (19 marca, 15:00)
Nysa Kłodzko – Zjednoczeni Ścinawka Średnia (20 marca, 15:00)
Biały Orzeł Mieroszów – Kryształ Stronie Śląskie (19 marca, 15:00)
Podzamcze Wałbrzych – Włókniarz Kudowa Zdrój (19 marca, 15:00)
Stal Świdnica – Zjednoczeni Żarów (20 marca, 15:00)
Grom Witków – Górnik Boguszów-Gorce (19 marca, 15:00)
Sparta Ziębice – Iskra Jaszkowa Dolna (19 marca, 15:00)

Tabela okręgówki
1. AKS – 15 – 37 – 43:19
2. Stal – 15 – 29 – 41:29
3. Zjednoczeni Ż. – 15 – 28 – 27:16
4. Victoria – 15 – 28 – 39:24
5. Grom – 15 – 26 – 34:17
6. Unia – 15 – 24 – 32:21
7. Pogoń – 15 – 22 – 26:24
8. Kryształ – 15 – 20 – 25:31
9. Biały Orzeł – 15 – 19 – 24:33
10. Iskra – 15 – 18 – 19:23
11. Nysa – 15 – 17 – 17:23
12. Górnik – 15 – 16 – 14:23
13. Podzamcze – 15 – 15 – 26:38
14. Zjednoczeni Ś. – 15 – 15 – 22:34
15. Sparta – 15 – 14 – 16:26
16. Włókniarz – 15 – 7 – 19:43

klasa A
Unia Jaroszów – Zagłębie Wałbrzych
Czarni Wałbrzych – LKS Bystrzyca Górna
Skalnik Czarny Bór – Wenus Nowice
Gwarek Wałbrzych – Koliber Ściechów
Zieloni Mrowiny – Cukrownik/Polonia Pszenno
Podgórze Wałbrzych – Wierzbianka Wierzbna
Karolina Jaworzyna Śląska – Victoria Tuszyn
Sudety Dziećmorowice – Granit Roztoka

Tabela klasy A
1. LKS – 15 – 32 – 42:19
2. Skalnik – 15 – 30 – 46:23
3. Sudety – 15 – 30 – 40:22
4. Cukrownik – 15 – 29 – 41:19
5. Karolina – 15 – 28 – 45:27
6. Gwarek – 15 – 26 – 29:19
7. Zagłębie – 15 – 26 – 30:18
8. Koliber – 15 – 24 – 35:26
9. Unia – 15 – 20 – 34:29
10. Wenus – 15 – 20 – 27:35
11. Wierzbianka – 15 – 18 – 18:32
12. Czarni – 15 – 16 – 28:36
13. Granit – 15 – 16 – 27:41
14. Podgórze – 15 – 10 – 20:55
15. Zieloni – 15 – 10 – 26:53
16. Victoria – 15 – 9 – 20:54

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group