Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 1387
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Rozwiń skrzydła

Poniedziałek, 9 maja 2022, 11:19
Aktualizacja: 11:20
Autor: red
Żarów: Rozwiń skrzydła
Fot. UM Żarów
Każdy może sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie na tle nowego muralu, który powstał na ścianie żarowskiego Polo Marketu.

Mural przedstawia skrzydła anioła, a jego autorem jest świdnicki artysta Robert Kukla, który wykonał malunek w zaledwie kilka godzin. Pomysłodawcą projektu są pracownicy Urzędu Miejskiego w Żarowie. Nad skrzydłami widnieje napis „Rozwiń skrzydła w Żarowie”, co ma symbolizować możliwości i potencjał każdego człowieka. Mural ma dodawać skrzydeł mieszkańcom i wszystkim, którzy na trasie swoich życiowych podróży zechcą odwiedzić nasze miasto.

Jak wiadomo, skrzydła dodają mocy, uskrzydlają, pokazują samo dobro, dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców do fotografowania się na tle nowego muralu w Żarowie. Na tle takich projektów można się fotografować w wielu miejscach w Polsce i na całym świecie, dlatego mamy nadzieję, że żarowskie skrzydła staną się też atrakcją turystyczną naszego miasta.

Składamy również podziękowania firmie Frapo-Invest Sp. z o.o. za udostępnienie ściany, na której powstał skrzydlaty mural. A Was drodzy mieszkańcy zachęcamy do robienia sobie zdjęć i dzielenia się zdjęciami w mediach społecznościowych z hasztagiem #rozwińskrzydławżarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group