Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1006
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Rusza 11. edycja Świdnickich Gryfów

Piątek, 27 marca 2015, 13:44
Aktualizacja: 14:26
Autor: red.
Świdnica: Rusza 11. edycja Świdnickich Gryfów
Fot. użyczone
26 marca w Urzędzie Miejskim w Świdnicy odbyło się pierwsze posiedzenie kapituły Nagrody Gospodarczej Świdnicki Gryf 2015. W spotkaniu uczestniczyli: prezydent Świdnicy Beata Moskal – Słaniewska, zastępca prezydenta Szymon Chojnowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Gospodarczego Jerzy Legut oraz laureaci zeszłorocznej edycji konkursu „Świdnickie Gryfy” m.in. Dorota Tęcza z firmy Cakes–Island, Leszek Ciarkowski PIEKARZ sp.j. M.Ciarkowska L.Ciarkowski, Krzysztof Habowski – RST sp. z o.o. sp.k., Grzegorz Kostka – K.TEAM, Jolanta Drozdowska – SONEL S.A. oraz prezes Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich Edward Szywała.

"Świdnickie Gryfy" to najważniejsza nagroda gospodarcza w naszym mieście, która w tym roku zostaną przyznane po raz jedenasty. Rozpoczął się już nabór zgłoszeń od firm działających na terenie miasta Świdnicy. To prestiżowe wyróżnienie jest podsumowaniem dotychczasowych działań przedsiębiorców oraz docenieniem najlepszych świdnickich firm.

- „Świdnicki Gryf” to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które swoimi działaniami dają przykład innym przedsiębiorcom i pokazują, że w Świdnicy można osiągnąć sukces i to na wielu płaszczyznach. Przyznając nagrody chcemy wyróżnić tych najlepszych z najlepszych, podziękować im za ich pracę i trud jaki podejmują każdego dnia o utrzymanie miejsc pracy dla mieszkańców – mówi Beata Moskal – Słaniewska, prezydent Świdnicy.

Zgłoszeń, które będą oceniane przez kapitułę, mogą dokonać sami przedsiębiorcy. Wypełnione ankiety można przesyłać do 15 maja 2015 r. na adres mailowy: swidnickigryf@um.swidnica.pl, b.balazy@um.swidnica.pl lub e.zmijewska@um.swidnica.pl Udział w konkursie jest bezpłatny.
Ankietę oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony: www.swidnickigryf.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group