Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 993
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Rusza 15. edycja Świdnickich Gryfów

Czwartek, 11 kwietnia 2019, 9:54
Autor: red
Świdnica: Rusza 15. edycja Świdnickich Gryfów
Fot. UM Świdnica
"Świdnicki Gryf" to najważniejsza nagroda gospodarcza w naszym mieście. Ma ona na celu wyróżnienie a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w mieście, a w przypadku „Sudeckiego produktu regionalnego”, promowanie produktów wytwarzanych w naszym regionie.

- „Świdnicki Gryf” to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które swoimi działaniami dają przykład innym przedsiębiorcom i pokazują, że w Świdnicy można osiągnąć sukces i to na wielu płaszczyznach. Przyznając nagrody chcemy wyróżnić tych najlepszych z najlepszych – mówi Beata Moskal – Słaniewska, prezydent Świdnicy.

25 marca w Urzędzie Miejskim w Świdnicy odbyło się pierwsze posiedzenie kapituły Nagrody Gospodarczej Świdnicki Gryf 2019. W skład kapituły wchodzą przedstawiciele władz miasta: Beata Moskal – Słaniewska, prezydent Świdnicy, Szymon Chojnowski zastępca prezydent Świdnicy, a także laureaci nagrody z ubiegłego roku, czyli: DAR-VIT Dariusz Konarski, Piekarnia PROFIT – BIS s. c. Anna, Jacek Wychowanek, Biuro Turystyczne RAPALA s. c. Agnieszka Rąpała, Firma KOROLEWICZ – Marcin Korolewicz, Piotr Pamuła, przedstawiciel Electrolux Poland Sp. z o. o, PPUH STEINBUDEX – J.M Jerzy Majorek, Agnieszka Poroś – Łojewska – prezes Stowarzyszenia Świdnickich Mam – „Mamy co kochamy” oraz przedstawiciele organizacji okołobiznesowych - Świdnickiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich i Sudeckiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

W tym roku nagrody przyznane będą w następujących kategoriach:
1. „Sudecki produkt regionalny”
2. „Lider przedsiębiorczości”
3. „Lider mikroprzedsiębiorczości”
4. „Dobre smaki”
5. „Zdrowie i uroda”

Nowością są dwie ostatnie kategorie. „Dobre smaki” – to nagroda, która dotyczy restauracji, kawiarni, cukierni, pizzerii i barów. Tu oceniane będzie m.in.: serwowanie smacznych dań i napojów różnorodnych smaków, regionalny produkt w ofercie, nienaganna, profesjonalna obsługa gości, a także budowanie atmosfery miejsca i zachęcania do spędzania w nim czasu. Z kolei „Zdrowie i uroda” to kategoria skierowana do branży usług kosmetycznych, fryzjerskich, dietetycznych, zdrowej żywności i fitness. Brane pod uwagę będzie to, w jaki sposób wychodzi się naprzeciw oczekiwaniom, życzeniom klientów, specyficznych grup odbiorców, jakość świadczonych usług, efektywność i skuteczność działania firmy np. udział w lokalnym rynku.

Czekamy na zgłoszenia przedsiębiorców i firm. Wypełnione ankiety mogą oni przesyłać do 23 czerwca br. na adres mailowy: swidnickigryf@um.swidnica.pl lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Świdnicy ul. Armii Krajowej 49, 58-100 Świdnica.
Zgłoszenia mogą również dokonywać organizacje gospodarcze, członkowie kapituły oraz po raz pierwszy osoby fizyczne. Na Państwa propozycje wraz z uzasadnieniem czekamy do 10 czerwca br. również pod adresem mailowym: swidnickigryf@um.swidnica.pl. Organizator po uzyskaniu zgody zgłoszonych przedsiębiorców i firm przekaże ankiety kandydatów do oceny przez kapitułę.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Ankietę oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony: www.swidnickigryf.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group