Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 889
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Rusza 9. edycja Świdnickich Gryfów

Wtorek, 28 maja 2013, 15:15
Aktualizacja: 15:17
Autor: red.
Świdnica: Rusza 9. edycja Świdnickich Gryfów
Fot. archiwum
„Świdnickie Gryfy” – najważniejsze nagrody gospodarcze w Świdnicy zostaną przyznane w tym roku po raz dziewiąty. Rozpoczął się już nabór zgłoszeń od firm działających na terenie Świdnicy.

Nagroda ta ma na celu wyróżnienie, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w Świdnicy, a w przypadku „Sudeckiego produktu regionalnego” również w sąsiednich miastach i miejscowościach.

Świdnicki Gryf – to prestiżowe wyróżnienie, które jest podsumowaniem dotychczasowych działań przedsiębiorców oraz docenieniem najlepszych świdnickich firm. W kilku kategoriach przyznajemy nagrody najlepszym z najlepszych. W ten sposób chcemy docenić trud przedsiębiorców, którzy na co dzień starają się o zdobywanie rynku i utrzymanie miejsc pracy – mówi Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

Decyzję o nominacji firm podejmie kapituła, którą tworzą przedstawiciele władz miasta, laureaci poprzedniej edycji konkursu oraz przedstawiciele instytucji związanych z biznesem.

Zgłoszeń, które będą oceniane przez kapitułę, mogą dokonać sami przedsiębiorcy. Wypełnione ankiety można przesyłać do 20 czerwca 2013 r. na adres mailowy: swidnickigryf@um.swidnica.pl lub e.greber@um.swidnica.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Ankietę oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony: www.swidnickigryf.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group