Środa, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 1203
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Ruszą kolejne inwestycje

Piątek, 3 marca 2023, 15:42
Autor: red
Gmina Świdnica: Ruszą kolejne inwestycje
Fot. Gmina Świdnica
Podczas sesji Rady Gminy Świdnica w dniu 2 marca 2023 uczestniczący w obradach radni oraz mieszkańcy śledzący transmisję na żywo online, zostali poinformowani o inwestycjach planowanych do realizacji w najbliższym czasie.

2 marca podpisana została umowa o budowę single tracka w Bystrzycy Górnej oraz tor treningowy w Lubachowie. Realizacja tego zadanie rozpocznie się do 5 miesięcy od przekazania placu budowy.

Zakończyła się także procedura przetargowa i wkrótce rozpoczną się prace związane z remontem drogi w Mokrzeszowie. Trwa przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji.

W dniu 7 marca ogłoszone zostaną kolejne przetargi, w tym na remont drogi na osiedlu domków jednorodzinnych w Pszennie oraz budowę stanic rowerowych w Bystrzycy Dolnej i Lubachowie (ta inwestycja będzie jednocześnie zakończeniem działań związanych z wykorzystaniem środków pochodzących z projektu „Rozbudowy infrastruktury turystycznej w dolinie rzeki Bystrzycy i Piławy – dofinansowanych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (RFIL)”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group