Wtorek, 16 czerwca
17°C Jelenia Góra

Rusza nabór do Ligi Orlika

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

LZS Świdnica ogłasza nabór do Ligi Orlika (rocznik 2000 i młodsi). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 23 marca pod nr tel. 748519819 lub mailowo pzlzs_swidnica@onet.pl.

LZS Świdnica ogłasza nabór do Ligi Orlika (rocznik 2000 i młodsi). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 23 marca pod nr tel. 748519819 lub mailowo pzlzs_swidnica@onet.pl.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka