Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 628
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rusza piłkarska szkółka dla bramkarzy

Wiadomości: Szczawno Zdrój
Wtorek, 1 marca 2011, 16:52
Aktualizacja: 16:53
Autor: MDvR
Fot. plakat
Marką regionu wałbrzyskiego od zawsze byli bramkarze. To tu pierwsze kroki stawiali m.in. Marian Szeja (złoty medalista olimpijski), czy Adam Matysek (były reprezentant Polski). Obecnie w naszym okręgu zapomniano o szkoleniu bramkarzy, gdyż żaden klub się tym nie zajmuje. Dlatego z bardzo ciekawą propozycją wychodzi Goalkeeper Team, szkółka dla bramkarzy, która powstała przy MKS–ie Szczawno Zdrój.

Jej założycielami są Damian Michno i Kamil Jasiński. k – Patrząc na to jaki jest obecnie standard szkolenia okolicznych bramkarzy, a właściwie jego brak, chcemy umożliwić, przyszłym i obecnym bramkarzom, prawidłowy rozwój na tej specyficznej pozycji, która wymaga jakże specjalistycznego treningu – mówi Michno, jeden z najlepszych bramkarzy IV ligi, a obecnie zawodnik MKS-u Szczawno Zdrój.

W naszym regionie już nikt się tym nie zajmuje, a w naszych zawodnikach drzemie ogromny potencjał – wspomina Jasiński który zna realia piłki młodzieżowej będąc trenerem trampkarzy, a obecnie młodzików.

Standardem szkolenia chcielibyśmy dorównać szkółkom, które na rynku są już kilka lat, w tym celu uczestniczymy w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. – Mamy wielką nadzieję, że okoliczne kluby przyjaznym okiem spojrzą na naszą ofertę i wspólnymi siłami uda nam się podnieść umiejętności młodych bramkarzy – kończy Michno.
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji:
Damian Michno tel. kom.: 604645176
Kamil Jasiński - 796239372
www.goalkeeperteam.futbolowo.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group