Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 985
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Rusza rekrutacja

Wtorek, 30 marca 2021, 9:26
Autor: red
Świdnica: Rusza rekrutacja
Fot. UM Świdnica
Rusza rekrutacja do Klubu Seniora.

Taniec, joga, pilates, warsztaty manualne czy też kulinarne, spotkania z psychologiem – to tylko niektóre z planowanych zajęć, które odbywać się będą w Klubie Seniora w Świdnicy przy ul. Malinowej 2. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza seniorów do skorzystania z tej oferty.

- Trwa rekrutacja uczestników Klubu Seniora. Do udziału w zajęciach zapraszamy osoby, które ukończyły 60 lat, są nieaktywne zawodowo i mieszkają w Świdnicy. Będą mieli Państwo okazję m. in. do nawiązania nowych znajomości, spędzenia czasu w miłej atmosferze, poprawy sprawności fizycznej, rozwijania zainteresowań i nabycia nowych umiejętności – zachęca Violetta Kalin, dyrektor MOPS w Świdnicy.

Deklaracje uczestnictwa można pobrać i składać w siedzibie Klubie Seniora przy ul. Malinowej 2, w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Świdnicy przy ul. Franciszkańskiej 7 w pokoju nr 17 oraz w siedzibie MOPS przy ul. Westerplatte 47.

Klub będzie czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00. Szczegółowych informacji dotyczących funkcjonowania klubu oraz rekrutacji uczestników udziela kierownik klubu, Anna Kędzierska-Klęsk pod numerem tel. 506 283 426.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group