Wtorek, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 1458
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Rusza remont Kasztanowej

Czwartek, 9 maja 2024, 13:42
Autor: red
Świebodzice: Rusza remont Kasztanowej
Fot. UM Świebodzice
Od dnia 10 maja 2024 r. zostanie zamknięta ul. Kasztanowa w Świebodzicach w związku z przebudową drogi prowadzoną przez Wykonawcę zadania – firmą Granit Sp. z o.o. ze Strzegomia.

Objazd do dzielnicy Pełcznica będzie poprowadzony drogą krajową nr 34 ul. Wałbrzyską i ul. Piłsudskiego, następnie drogą gminną ul. Ofiar Oświęcimskich do mini ronda i odwrotnie. Planowany termin zakończenia przebudowy ul. Kasztanowej to 24 listopada 2024 r.

Informujemy pasażerów komunikacji miejskiej, że w związku rozpoczynającym się w dniu 10.05.2024 r. (piątek) remontem ulicy Kasztanowej zmianie ulegnie trasa przejazdu autobusów. Wyłączone z ruchu zostaną przystanki przy ulicy Wałbrzyskiej. Na czas remontu autobusy jadące zarówno w kierunku Pełcznicy, jak i w kierunku Cierni będą się zatrzymywały na przystanku zastępczym przy ul. Świdnickiej koło poczty.

Trasa przejazdu autobusu będzie następująca:

1. Autobus rozpoczynający kurs z Pełcznicy w kierunku Cierni : ul. Sikorskiego- Of. Oświęcimskich- Piłsudskiego- Świdnicka-Piłsudskiego-Jeleniogórska i dalej już bez zmian w kierunku Cierni.

2. Autobus rozpoczynający kurs z Cierni w kierunku Pełcznicy: Przejazd z Cierni do ulicy Piłsudskiego bez zmian następnie ul. Świdnicka-Piłsudskiego-Of. Oświęcimskich- Sikorskiego- Pętla.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
100%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group