Piątek, 19 kwietnia
Imieniny: Konrada, Leona
Czytających: 1917
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ruszają Świdnickie Gryfy

Czwartek, 26 maja 2022, 7:59
Autor: red
Świdnica: Ruszają Świdnickie Gryfy
Fot. UM Świdnica
"Świdnicki Gryf" to najważniejsza nagroda gospodarcza w mieście. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest firmom, które swoimi działaniami dają przykład innym przedsiębiorcom i pokazują, że w Świdnicy można osiągnąć sukces i to na wielu płaszczyznach.

W poniedziałek, 23 maja w Urzędzie Miejskim w Świdnicy odbyło się pierwsze posiedzenie kapituły Nagrody Gospodarczej Świdnicki Gryf 2022. W skład kapituły wchodzą przedstawiciele władz miasta - Beata Moskal - Słaniewska Prezydent Miasta Świdnicy, Szymon Chojnowski Zastępca Prezydenta Świdnicy, laureaci nagrody z ubiegłego roku – Producent Warzyw Polska Rzodkiewka Andrzej Litwińczuk, PPHU Żurmet Marcin Żurakowski, Bitkom Marcin Polmański, Cukiernia Łukowa s. c. Tomasz i Wojciech Trzcińscy, Aneta i Piotr Pilarscy, Alma Vita sp. z o.o. – Radosław Nowicki oraz Józef Kostka, a także przedstawiciele organizacji okołobiznesowych - Świdnickiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich, Sudeckiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

W tym roku nagrody przyznane zostaną w następujących kategoriach:

Sudecki produkt regionalny
Firma roku
Dobre smaki
Zdrowie i uroda
Czekamy na zgłoszenia przedsiębiorców i firm. Wypełnione ankiety można przesyłać do 20 sierpnia 2022 r. na adres mailowy: swidnickigryf@um.swidnica.pl lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Świdnicy ul. Armii Krajowej 49, 58-100 Świdnica.

Zgłoszenia wraz z uzasadnieniem mogą składać również organizacje gospodarcze, członkowie kapituły i osoby fizyczne. Przyjmowane one będą do 30 czerwca 2022 r. na adres mailowy: swidnickigryf@um.swidnica.pl. Po uzyskaniu zgody przedsiębiorców i firm oraz złożeniu ankiety, kandydaci będą ocenieni przez kapitułę.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Ankietę oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony: www.swidnickigryf.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group