Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 710
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/REGION: Ruszają "Świdnickie Gryfy"

Poniedziałek, 20 maja 2024, 13:15
Autor: red
Świdnica/REGION: Ruszają "Świdnickie Gryfy"
Fot. UM Świdnica
"Świdnicki Gryf" to najważniejsza nagroda gospodarcza w naszym mieście. Jest to wyróżnienie i jednocześnie podsumowanie dotychczasowych działań, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w Świdnicy, a w przypadku „Sudeckiego produktu regionalnego” – promowanie produktów wytwarzanych w naszym regionie.

16 maja w Urzędzie Miejskim w Świdnicy odbyło się pierwsze posiedzenie kapituły Nagrody Gospodarczej Świdnicki Gryf 2024. W skład kapituły wchodzi prezydent miasta Beata Moskal - Słaniewska oraz laureaci nagrody z ubiegłego roku - Bogusław Solima - Piramida sp. z o.o., Edward Szywała – Galess sp. z o.o , Wojciech Rut – Cafe Fosa, Andrzej Kępa - Medbeauty Aesthetic Clinic Kepa, Jerzy Skonieczny, Antoni Jadach – Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo - Wschodnich oraz przedstawiciele organizacji okołobiznesowych - Świdnickiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo -Technicznych NOT, Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich i Sudeckiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

W tym roku nagrody przyznane zostaną w następujących kategoriach:

„Sudecki produkt regionalny”
„Lider przedsiębiorczości”
„Lider mikroprzedsiębiorczości”
„Dobre smaki”
„Zdrowie i uroda”
Czekamy na zgłoszenia przedsiębiorców i firm. Wypełnione ankiety można przesyłać do 27 czerwca br. Dostępne są one pod linkiem https://forms.gle/J61Hqbpo12aW8nSK7

Zgłoszenia wraz z uzasadnieniem mogą również składać organizacje gospodarcze, członkowie kapituły oraz osoby fizyczne, do 31 maja br. na adres mailowy: swidnickigryf@um.swidnica.pl. Po uzyskaniu zgody przedsiębiorców i firm oraz złożeniu ankiety, kandydaci będą ocenieni przez kapitułę.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Ankietę oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony: www.swidnickigryf.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group