Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 885
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ruszają „Świdnickie metamorfozy” – do wygrania profesjonalna odmiana wizerunku

Piątek, 4 stycznia 2013, 12:10
Aktualizacja: 23:57
Autor: red.
Świdnica: Ruszają „Świdnickie metamorfozy” – do wygrania profesjonalna odmiana wizerunku
Fot. organizator
Wszystkie panie, które wraz z nowym rokiem chciałby zmienić swój wygląd czeka niespodzianka. Liga Kobiet Polskich wraz z Urzędem Miejskim w Świdnicy zapraszają wszystkie świdniczanki do udziału w bezpłatnej akcji pn. „Świdnickie metamorfozy”. To propozycja dla kobiet, które chciałyby zmienić swój wygląd, poszukają swojego stylu oraz tych, które chcą zmienić swój wizerunek.

W ramach akcji przeprowadzone zostaną zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dla zwycięzcy „Świdnickich metamorfoz” zaplanowano również pomoc znanych na rynku specjalistów od makijażu, stylizacji, czy też fryzjerstwa. Wszystko to w ramach organizowanej przez nas kolejnej edycji Świdnickiego Dnia Kobiet, której finał zaplanowano na 8 marca w teatrze. W organizację przedsięwzięć włącza się również Miasto Świdnica – mówi Elżbieta Dudziak, prezes świdnickiego koła Ligii Kobiet Polskich.

Akcja „Świdnickie metamorfozy” zostanie zrealizowana dzięki wsparciu wrocławskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii „Ars Estetica”, specjalisty od wizerunku Agnieszki Handler, Akademii Fryzjerskiej Berendowicz&Kublin z Wrocławia oraz wizażystek reprezentujących znaną na świecie markę Bobbi Brown.

W ręce tych specjalistów będzie mogła oddać się jedna pani wybrana w ramach castingu, który zaplanowano na sobotę, 19 stycznia w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (ul. Długa 33 w Świdnicy).

Właśnie ruszyły zapisy na casting, które potrwają do 16 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane są pod adresem: metamorfozy@um.swidncia.pl.

Specjalna Komisja Konkursowa składająca się między innymi z lekarza medycyny estetycznej i specjalisty wizerunku wybierze spośród chętnych jedną świdniczankę, która w nagrodę będzie mogła skorzystać z pełnej metamorfozy.

Casting będzie polegał na rozmowie kwalifikacyjnej z uczestniczkami. Panie będą miały szansę opowiedzieć kilka słów o sobie, a także uzasadnić chęć wzięcia udziału w metamorfozie. Uczestniczki podczas rozmowy wyjaśnią, co najbardziej przeszkadza im w wyglądzie i co chciałyby w nim zmienić – wyjaśnia Agnieszka Handler, specjalista wizerunku.

Zwyciężczyni castingu zostanie wybrana po zakończeniu rozmów kwalifikacyjnych. Z osobą, która wygra „Świdnickie metamorfozy” zostanie ustalony indywidualny harmonogram zmian. Proces zostanie uwieczniony na zdjęciach, które zobrazują przebieg procesu metamorfozy i jej efekty końcowe.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dobierzemy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań zwyciężczyni metamorfoz. Poprzedzone zostaną konsultacją lekarską, podczas której zostanie opracowany indywidualny plan metamorfozy. O laureatkę zadbają certyfikowani lekarze medycyny estetycznej oraz dyplomowani kosmetolodzy – zapewnia Agata Wrona, menadżer Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii „Ars Estetica” z Wrocławia.
Finał akcji metamorfoz będzie zaprezentowany podczas marcowej Gali z okazji Świdnickiego Dnia Kobiet.

***

W 2013 r. Stowarzyszenie Ligii Kobiet Polskich obchodzić będzie okrągłą rocznicę 100-lecia. Ten jubileusz świętować będą kobiety w całym kraju, przez co wydarzenie będzie miało zasięg ponadregionalny. Świdnickie Koło LKP włącza się w te obchody 8 marca, w ramach corocznych spotkań ze zdrowiem z okazji Dnia Kobiet. Program uroczystości zapowiada się niezwykle bogato. Będą goście specjalni, bezpłatne badania profilaktyczne skierowane do mieszkanek powiatu świdnickiego oraz konsultacje ze znanymi specjalistami z dziedziny chirurgii, kardiologii, okulistyki oraz onkologii. Panie będą mogły skorzystać także z profesjonalnych porad kosmetycznych, fryzjerskich i wizażu. Gala wieczorna to także prelekcje i pokazy związane z wcześniejszą akcją metamorfoz oraz koncert znanej aktorki i piosenkarki – Katarzyny Skrzyneckiej.
Patronat honorowy nad uroczystościami objął prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek. Przedsięwzięcie organizowane jest przy wsparciu Miasta Świdnica, Powiatu Świdnickiego oraz Gminy Świdnica.

Zasady akcji „Świdnickie metamorfozy”

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem Akcji „Świdnickie metamorfozy” (zwanej dalej Akcją) jest Liga Kobiet Polskich koło w Świdnicy, z siedzibą w Świdnicy (ul. Wrocławska 16) zwanym dalej Organizatorem wraz z partnerami: Urzędem Miejskim w Świdnicy oraz Kliniką Medycyny Estetycznej i Laseroterapii „Ars Estetica” z Wrocławia.

2. Realizacja Akcji z wyłonionymi Uczestniczkami odbywać się będzie w Świdnicy i Wrocławiu, wg harmonogramu, który zostanie ustalony z ekspertami biorącymi udział w Akcji.

3. Nagrodą dla osób zgłaszających się do udziału w Akcji „Świdnickie metamorfozy” będzie możliwość uczestniczenia w konsultacjach z ekspertami ds. wizerunku. Wybrana zostanie 1 osoba, która zostanie poddana pełnej metamorfozie. Eksperci stosownie do efektów w/w metamorfozy określą i przeprowadzą na Uczestniczce zabiegi upiększające, w tym z zakresu medycyny estetycznej, fryzjerstwa, makijażu.

4. Informacje o Akcji ogłoszone będą w środkach masowego przekazu.

5. Akcja rozpoczyna się udziałem w castingu.

6. O udział w Akcji mogą ubiegać się wszystkie mieszkanki Świdnicy, które spełnią warunki uczestnictwa w Akcji określone w niniejszych Zasadach.

Uczestniczki
1. W Akcji mogą brać udział jedynie kobiety, które:
a) są pełnoletnie;
b) posiadają pełną zdolność do czynności prawnych;
c) zapoznały się szczegółowo z Zasadami Akcji i je akceptują.

2. Osoba biorąca udział w Akcji wyraża niniejszym nieodpłatnie zgodę na publikację wszelkich materiałów (zawierające m.in. wizerunek, głos, imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, wypowiedzi, itp.) Na powyższą okoliczność Uczestniczki Akcji otrzymają w dniu castingu do podpisania stosowne oświadczenie.

Proces kwalifikacyjny
Aby wziąć udział w Akcji, kandydatki na Uczestniczki zobowiązane są pomyślnie przejść dwa etapy.

Etap I – Zgłoszenie:
1. W celu rozpoczęcia procesu rekrutacji, kandydatki na Uczestniczki zobowiązane są przesłać swoje zgłoszenie (imię i nazwisko) oraz informację o wieku, zajęciu wraz z numerem telefonu na adres metamorfozy@um.swidnica.pl, w terminie od 4 stycznia 2013r. do 16 stycznia 2013 r.

Etap II – casting:
1. W II etapie kandydatki na Uczestniczki na wstępie zobowiązane będą wypełnić i podpisać Ankietę zgłoszeniową. Ankieta zgłoszeniowa do udziału w Akcji zawierać będzie:
•dane kandydatek na Uczestniczki, tj.: imię i nazwisko, wiek, miasto zamieszkania i kontakt telefoniczny oraz
•oświadczenie zezwalające na wykorzystywanie imienia i nazwiska, miejsca zamieszkania, wizerunku oraz wypowiedzi kandydatek na Uczestniczki na potrzeby Akcji oraz promocji i reklamy Akcji, a także potwierdzające m.in. zgodę na
przetwarzanie danych osobowych Uczestniczki,
•Zgodę na zmianę wizerunku (w tym m. in. zmianę koloru i długości włosów) na potrzeby Akcji.

2. Casting odbędzie się w dniu 19 stycznia 2013 r. w godzinach od 11.00 do 16.00 w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (Sudecki Trzeci Sektor) przy ul. Długiej 33 w Świdnicy.

3. W związku z tym, iż Organizator przewiduje przesłuchanie maksymalnie do 50 osób w wyznaczonym terminie, w przypadku zgłoszenia się do udziału w Akcji większej ilości kandydatek, Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru pierwszych 50 kandydatek, które nadesłały swoje zgłoszenia drogą mailową.

4. Kandydatka na Uczestniczkę zobowiązana jest stawić się na casting w miejscu i czasie wyznaczonym przez Organizatora.

5. Podczas castingu Komisja Konkursowa przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną z kandydatką na Uczestniczkę Akcji. Rozmowa będzie polegała na prezentacji kandydatki i sprawdzaniu jej predyspozycji do udziału w Akcji.

6. Do udziału w Akcji wybrana zostanie jedna Uczestniczka, która przejdzie pełną metamorfozę.

7. Decyzję o dopuszczeniu kandydatki do udziału w metamorfozie podejmuje wyłącznie Komisja Konkursowa.

8. Organizator powiadomi o wyborze do udziału w Akcji telefonicznie lub drogą mailową na adres podany w zgłoszeniu.

9. Organizator nie jest zobowiązany do informowania Uczestniczek nie wybranych do udziału w Akcji o ich niezakwalifikowaniu i o przyczynach swojej decyzji.

10. Organizator nie odpowiada za niemożliwość przekazania informacji, o których mowa powyżej z przyczyn leżących po stronie Uczestniczki. Nieobecność Uczestniczki w poszczególnych etapach metamorfozy w terminie wskazanym przez Organizatora powoduje, że traci ona prawo do ubiegania się o ponowne uczestnictwo, bez względu na
przyczynę nieobecności. Uczestniczka Akcji nie ma prawa do scedowania uczestnictwa w Akcji na inną osobę.

11. Wygranej Uczestniczce Akcji nie przysługuje prawo do żądania wymiany nagrody na inną lub wypłaty ekwiwalentu pieniężnego nagrody.

12. Rezultaty metamorfozy zaprezentowane zostaną podczas finałowej gali z okazji Świdnickiego Dnia Kobiet w dniu 8 marca 2013 r., która odbędzie się w Teatrze Miejskim w Świdnicy.

13. Proces metamorfozy uwieczniony zostanie na fotografiach oraz w materiale promocyjnym Akcji.

Przebieg Akcji
Uczestniczka Akcji pod kierunkiem i przy udziale zawodowego stylisty, makijażysty, fryzjera, lekarzy medycyny estetycznej, zmienia swój wygląd (fryzura, styl ubierania się, makijaż, sylwetka, twarz). Fachowcy podczas konsultacji ordynują Uczestniczce odpowiednie dla niej zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, fryzury oraz makijażu (i przeprowadzą je samodzielnie). Stylista dobiera jej odpowiednie pasujące stroje, które pomogą zmienić
wizerunek. Udział w Akcji jest bezpłatny. Uczestniczka jest jednak zobowiązana stawić się każdorazowo na własny koszt w miejscu i czasie wskazanym przez Organizatora.

Postanowienia końcowe
1. Uczestniczki Akcji, które nie spełnią któregokolwiek z wymogów określonych w niniejszych Zasadach lub podadzą nieprawdziwe informacje, zostaną automatycznie zdyskwalifikowane, o czym każdorazowo będzie decydować Organizator.

2. Organizator nie odpowiada w żaden sposób za niemożność wzięcia udziału w Akcji w określonym terminie.

3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan zdrowia Uczestniczek. Uczestniczka ma świadomość ewentualnych obciążeń zarówno w sferze zdrowia fizycznego, jak i psychicznego związanych z udziałem w Akcji i przyjmuje na siebie wszelkie skutki wynikające z poddania się takim obciążeniom.

4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności m. in. za szkody powstałe na skutek wykonania nieprawidłowego zgłoszenia do Akcji, problemy w funkcjonowaniu Akcji, jeżeli nastąpiły one wskutek zdarzeń, których Organizator nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności jeśli wynikają one ze zdarzeń losowych o charakterze siły wyższej oraz za zgłaszanie się do Akcji w sposób niezgodny z niniejszymi Zasadami lub bez
zapoznania się z nimi, w tym również wynikające z niewłaściwego ich zrozumienia.

5. Organizator zastrzega sobie prawo fotografowania Uczestniczek w trakcie Akcji oraz wykorzystywania powstałych zdjęć w związku z Akcją, a także w celach promocyjnych Akcji. W celu zaprezentowania rezultatu wykonanej metamorfozy Uczestniczka Akcji zostanie sfotografowana bezpośrednio przed, w trakcie oraz po jej wykonaniu. W związku z tym Uczestniczki wyrażają zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie swojego wizerunku

6. Organizatorowi przysługuje prawo zmiany niniejszych Zasad lub zmiany harmonogramu Akcji o czym Organizator powiadomi Uczestniczki przed wejściem w życie ww. zmiany.

7. Zasady wchodzą w życie z dniem 4.01.2013 r.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group