Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 653
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ruszają warsztaty pływackie organizowane przez UKS Svida Świdnica

Wiadomości: Świdnica
Wtorek, 10 kwietnia 2012, 21:47
Aktualizacja: 21:49
Autor: MDvR
Fot. archiwum
UKS Svida Świdnica będzie organizatorem warsztatów pływackich skierowanych do najmłodszych uczestników. Zajęcia odbywać się będą w każdy czwartek w godzinach 19.00–20.00 – grupa klasy I–III, a także w godzinach 20.00–21.00 – grupa klasy IV–VI.

Zajęcia prowadzone są w grupach max 5-6 osób. Zajęcia prowadzą trenerzy/instruktorzy pływania z Wrocławia (MKS Juvenia Wrocław, AZS-AWF Wrocław), medaliści Mistrzostw Polski, Europy, wielokrotni reprezentanci kraju, którzy od września włączą się w systematyczną pracę w UKS-ie Svida Świdnica.

Na tą chwilę są to zajęcia w jeden dzień jednak od września w miarę zainteresowania będą to zajęcia dwa-trzy razy w tygodniu. Dzieci biorące udział w zajęciach będą miały możliwość startu w zawodach w barwach UKS-u Svida i jak wyrażą zainteresowanie treningiem pływackim mogą przystąpić do UKS-u.

Svida organizuje również obóz pływacki w dniach 5-15 sierpnia w Ośrodku Przygotowań Olimipjskich COS Cetniewo w którym udział jako kadra szkoleniowa wezmą w/w trenerzy. Podczas obozu będą codzienne zajęcia na pływalni, a po kolacji videoanaliza stylów pływackich uczestników obozu. UKS Svida liczy, że poprzez warsztaty pływackie pozyska dodatkowych zawodników, będzie większa popularyzacja pływania wśród świdniczan a uczestnik, który nie będzie chciał poddać się typowemu treningowi pływackiemu będzie miał możliwość nauki pływania pod "fachowym okiem"

Kontakt dla uczestników uks.svida@op.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group