Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 945
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ruszają zapisy do drugiej edycji rozgrywek ŚWLPN!

Środa, 26 czerwca 2013, 16:01
Aktualizacja: Czwartek, 27 czerwca 2013, 18:17
Autor: MDvR
Świdnica: Ruszają zapisy do drugiej edycji rozgrywek ŚWLPN!
Fot. archiwum
Na 7 lipca zaplanowano ostatnią serię spotkań amatorskich rozgrywek „Golden Goal”, a już 10 lipca rusza kolejne święto piłkarskie dla dzieci i młodzieży ze Świdnicy. Tego dnia bowiem rozegrane zostaną pierwsze mecz drugiej edycji Świdnickiej Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez Fundację Wspierania Sportu „Łączy nas Football”.

Chcemy w taki właśnie sprawdzony już sposób zaproponować świdnickiej młodzieży spędzanie wolnego czasu podczas wakacji. Mecze odbywać się będą na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Wodnej. W rozgrywkach udział wezmą młodzi piłkarze w wieku od 15 do 19 lat, każdej drużynie będzie mogło pomóc ponadto maksymalnie dwóch „liderów”, czyli zawodników starszych. Już od poniedziałku, 1 lipca u animatorów sportu dostępne będą formularze zgłoszeniowe do udziału w rozgrywkach. Wypełnienie go i pozostawienie na miejscu, stanowić będzie zgłoszenie drużyny do udziału w rozgrywkach – tłumaczy Wiesław Żurek, prezes Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek, 8 lipca o godz. 18.00 na Orliku przy ul. Wodnej.

Jak było przed rokiem?
W minione wakacje na boisku oglądaliśmy około 120 młodych zawodników w wieku od 15 do 19 lat podzielonych na dziesięć drużyn. Byliśmy świadkami w sumie 53 zaciętych spotkań obfitujących w wiele bramek i sportowych emocji. Na finiszu najlepsi okazali się piłkarze ekipy La Furia Roja, którzy w wielkim finale po karnych pokonali Ciasnych Wieśków. Na trzeciej pozycji rozgrywki ukończyła FC Świdnica.

4 sierpnia zamierzamy również zorganizować dużą jednodniową imprezę piłkarską dla świdnickiej młodzieży, tym razem na Orliku przy SP 4 na Osiedlu Młodych. O pomyśle na tę imprezę i jej szczegółach trochę później – dodaje Wiesław Żurek.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group