Sobota, 13 lipca
Imieniny: Małgorzaty, Henryka
Czytających: 800
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Ruszyły prace na Młynarskiej

Piątek, 12 sierpnia 2011, 10:52
Aktualizacja: 10:56
Autor: UM Świebodzice
Świebodzice: Ruszyły prace na Młynarskiej
Fot. użyczone
Firma Rejjs, wykonawca rewitalizacji obszaru ulic Młynarskiej i Piaskowej w Świebodzicach, wszedł już na plac budowy.

W obrębie placu na skrzyżowaniu Młynarskiej, Krasickiego i Szkolnej można zaobserwować koparki, widać zdjętą kostkę brukową. W całym kwartale obowiązuje nowa organizacja ruchu, o czym przypominamy mieszkańcom miasta.

Na ulicy Młynarskiej, wjeżdżając od ulicy Fabrycznej, obowiązuje ruch jednokierunkowy. Podobnie jest na odcinku ulicy Piaskowej, jadąc od skrzyżowania z ulicą Młynarską do ulicy Fabrycznej, z tym że na tym odcinku ul. Piaskowej jest także ograniczenie tonażu do 10 ton. Samochody o większym ciężarze mogą wyjechać z ul. Młynarskiej ulicą Szkolną, która również zostanie przebudowana w latach 2012-2013. Nowością jest także możliwość wjazdu w ulicę Szkolną bezpośrednio z Jeleniogórskiej (odcinek Szkolnej między ul. Prusa a Sienkiewicza jest teraz drogą dwukierunkową).

Mieszkańcy tego rejonu muszą się liczyć z utrudnieniami w czasie trwania prac. Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do nowych zasad poruszania się.

Gmina Świebodzice otrzymała na to zadanie dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego. Wartość inwestycji to ponad 1,7 mln zł, z czego dofinansowanie unijne wynosi ponad 60 %. Prace potrwają dwa lata.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group