Wtorek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 927
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

klasa B: Ruszyły rozgrywki piłkarskiej klasy B

Poniedziałek, 17 marca 2014, 22:31
Aktualizacja: 22:37
Autor: MDvR
klasa B: Ruszyły rozgrywki piłkarskiej klasy B
Fot. archiwum
Po kliku miesiącach zimowej przerwy na boiska wrócili piłkarze rywalizujący o punkty w rozgrywkach świdnickich grup klas B.

16. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
Kłos Lutomia - LKS Marcinowice 1:0
Wodospad Zastruże - Zryw Łażany 1:3
Zjednoczeni Gościsław - Herbapol Stanowice 2:6
Zieloni Mokrzeszów - Błękitni Słotwina 0:5
Grom Panków - Wierzbianka Wierzbna 0:3
LKS Piotrowice Świdnickie - Orzeł Witoszów 3:3
LKS Wiśniowa - Błyskawica Kalno 4:0

Tabela
1. LKS Wiśniowa----------17 - 46 - 75-15
2. Wierzbianka------------16 - 42 - 60-20
3. Herbapol Stanowice---16 - 34 - 69-27
4. LKS Marcinowice-------17 - 28 - 35-29
5. LKS Piotrowice Ś.------16 - 27 - 55-40
6. Grom Panków----------17 - 27 - 28-39
7. Błękitni Słotwina-------16 - 25 - 33-26
8. Kłos Lutomia------------16 - 25 - 43-34
9. Orzeł Witoszów--------16 - 23 - 35-37
10. Zieloni Mokrzeszów--16 - 21 - 39-47
11. Zryw Łażany----------16 - 20 - 31-33
12. Zjed. Gościsław------16 - 17 - 43-50
13. Błyskawica Kalno-----16 - 15 - 36-48
14. Sokół Kostrza---------15 - 11 - 32-39
15. Wodospad Zastruże 16 - 6 - 15-104
16. Płomień Dobromierz 16 - 6 - 20-61

14. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Gryf Burkatów - Błękitni Książnica 1:1
Victoria Tuszyn - LKS Gilów 3:0
Sparta Oleszna - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1:1
LKS II Bystrzyca Górna - Płomień Sokolniki 1:0
Piast Jaźwina - Orzeł Piława Dolna 0:3
Ślężanka Tąpadła - Klubokawiarnia Roztocznik 3:1

Tabela
1. Victoria Tuszyn-------14 - 38 - 61-17
2. Orzeł Piława Dolna--14 - 30 - 40-23
3. LKS Dobrocin---------13 - 29 - 45-24
4. Ślężanka Tąpadła----14 - 26 - 42-20
5. LKS II Bystrzyca G.--14 - 23 - 38-26
6. Sparta Oleszna-------14 - 21 - 26-26
7. Klub. Roztocznik------14 - 21 - 40-43
8. Dąb Mościsko---------13 - 21 - 28-23
9. Gryf Burkatów--------14 - 17 - 28-29
10. Płomień Sokolniki----14 - 12 - 24-40
11. Błękitni Książnica----14 - 11 - 13-22
12. LKS Gilów-------------14 - 11 - 26-47
13. Piast Jaźwina--------14 - 10 - 25-57
14. Orzeł Przerzeczyn--14 - 3 - 20-59

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group