Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 1322
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lutomia Górna: Rywalizowali na Orliku

Poniedziałek, 5 września 2022, 11:43
Aktualizacja: 11:43
Autor: red
Lutomia Górna: Rywalizowali na Orliku
Fot. Gmina Świdnica
Wspaniałe emocje i dużo dobrej koszykówki oglądaliśmy w piątkowe popołudnie na boisku sportowym Orlik w Lutomi Górnej.

Do rywalizacji w rozgrywkach Street Ball 2x2 stanęło 12 zespołów podzielonych na dwie kategorie wiekowe. Po zaciętej grze udało się wyłonić zwycięzców. W kategorii młodszej najlepsi okazali się chłopcy z zespołu „Karzełki”, a w starszej grupie wiekowej zwyciężyły „Perełki”.

Dodatkowo tytuł MVP turnieju z rąk zastępcy wójta gminy Świdnica - Bartłomieja Strózika i radnej Rady Gminy Świdnica Lucyny Mroczek otrzymali gracze: Bartosz Kutyba, Ignacy Pajdzik oraz Szymon Diuwe. W konkursie rzutów najlepszy okazał się Bartosz Kutyba, który tego dnia zdobył aż dwie nagrody.

Jednak wydarzeniem wieczoru okazał się mecz Lutomia vs. Dzierżoniów rozegrany na koniec rywalizacji. Bardzo dobre i emocjonujące zawody, w których Dzierżoniów okazał się minimalnie lepszy od Lutomi. Po nagrodzeniu zwycięzców w miłej piknikowej atmosferze dla każdego uczestnika czekał smaczny poczęstunek przygotowany przez sołectwo Lutomia Górna i Lutomia Dolna. To był świetny sportowy piątek. Wielkie brawa dla wszystkich uczestników turnieju.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group