Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1000
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Rywalizowali najmłodsi

Niedziela, 8 grudnia 2019, 9:34
Aktualizacja: Wtorek, 10 grudnia 2019, 9:35
Autor: red
Świebodzice: Rywalizowali najmłodsi
Fot. UM Świebodzice
W Hali Sportowo–Widowiskowej świebodzickiego OSiR–u odbyły się Mikołajkowe Gry i Zabawy dla przedszkoli i klas „0”.

W środę 4 grudnia o godzinie 10:00, na sali stawili się mali zawodnicy z 4 placówek: grupy Stokrotki i Misie z Przedszkola Niezapominajka, grupy Stokrotki i Jeżyki z Przedszkola im. Jana Pawła II, Króliczki i Puchatki z Chatki Puchatka, a także klasa „0” ze Szkoły Podstawowej Integracyjnej im. Henryka Sienkiewicza.

Uczestników zawodów przywitał burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga, w towarzystwie zaproszonych gości: wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Jana Klepca, prezesa OSiR Świebodzice Sp. z o.o. Mariusza Gawlika, kierownika Wydziału Oświaty Zofii Choińskiej, dyrektora Przedszkola im. Jana Pawła II Alicji Mokrzyńskiej oraz Dyrektora Niepublicznego Przedszkola Chatka Puchatka Pawła Olejnika.

Zawodników dopingowali również licznie zgromadzeni na trybunach widzowie. Przez dwie godziny młodzi sportowcy rywalizowali w wielu różnych konkurencjach, m.in. sztafecie plażowej i na torze przeszkód. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Integracyjna, drugie miejsce zajęła grupa Misie z Przedszkola Niezapominajka. Trzecie miejsce zajęły aż dwie grupy: Puchatki z Chatki Puchatki i Stokrotki z Przedszkola im. Jana Pawła II. Tuż za podium uplasowały się Króliczki z Chatki Puchatka, a za nimi Stokrotki z Niezapominajki. Małym zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group